Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Horolezecká výstroj a pomůcky pro terénní pracovníkyUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuREVO hřiště s.r.o. - dětská hřištěDISAM - psí parkyMobiliář, tabule, vitrínyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaVše pro školy a školkyLinea SK, s.r.o.Dětská hřiště od TR AntošMěstské informačně orientační systémyIng. Jiří Huptych – J.I.H.Designový městský mobiliářVánoční výzdoba s 40 letou tradicíMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyŠkolex s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Para Invest s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaFunny sport s.r.o.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyProdej a pronájem dopravního značeníVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekSpolehlivý partner pro města a obceČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Interiérové sportovní povrchyMK hlas, s.r.o.WORKOUT SPIRITProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuTEWIKO systems s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceVáš specialista na kovový nábytekwww.tabule-nabytek.czA Sport Produkt s.r.o.

Vybudujte GYM pod širým nebem. Stroje se zátěží od Colmex s.r.o.

Postavte dokonalou venkovní posilovnu. Navrhneme vám hřiště 21. století! 

  • Bez vstupní investice. Přeneseme vaše představy do reality 3D vizualizací zdarma.
  • S maximální flexibilitou. Postavte venkovní posilovnu klidně zítra, nebo stavbu naplánujte na ideální dobu realizace.
  • Dlouhodobá spolupráce. S podporou vašich projektů i po realizaci.

Venkovní posilovací stroje se zátěží s přídavným závažím se izolovaně zapojí všechny důležité partie těla. Každý jednotlivý kotouč váží 2,5 až 5 kg. Dohromady tak umožňuje dle typu stroje vzpírat až 50 kg. 

Kontaktujte nás s poptávkou na info@colmex.cz nebo volejte na 773 666 066 

Informace ke slevové akci najdete na https://www.colmex.cz/sluzby/ceny-gxc

Vybudujte GYM pod širým nebem. Stroje se zátěží od Colmex s.r.o.

Kompletní nabídka ve formě PDF ke stažení zde.

Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeElephant smile CZ, s.r.o. - Váš výrobce dětského a školního nábytkuKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školOsvětlení - ozvučení měst a obcíobec24.cz - digitálni uřední deskyVelosolutions Czech Republic – Pumptracks & Bike ParksVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKSpecialisté na světelné dekoraceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.REX, s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANPavlacký s.r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyKompletní vybavení škol - MULTIP Moravia s.r.o.PRECOL s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnDětská hřiště, fitness & workoutPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Nejlevnější nádoby na zimní posypStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeKASFORM s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěROYAL TECH s.r.o.www.dina.skElephant smile CZ, s.r.oBezpečnosť cestnej premávkyBerger-Huck s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceNÁBYTEK HONZA s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONRadarové měřiče rychlosti