Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyColmex - posilovny, fitparky, workoutWORKOUT SPIRITDětská hřiště od TR AntošPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.František Křivák - TEROSATVáš specialista na kovový nábytekVše pro školy a školkyTEWIKO systems s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekDopravní značení K.H. s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Český výrobce vánočních a světelných dekoracíDesignový městský mobiliářHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaMěstské informačně orientační systémyMK hlas, s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyIng. Jiří Huptych – J.I.H.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuLinea SK, s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyVánoční výzdoba s 40 letou tradicíMěstský mobiliář, prvky pro panelové domywww.tabule-nabytek.czUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuFunny sport s.r.o.Para Invest s.r.o.Interiérové sportovní povrchySpolehlivý partner pro města a obceVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halŠkolex s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.

Sklolaminátový box na zimní posyp - PROFIBA s.r.o.

Nádoby na zimní posyp 110 - 1 100 litrů s výsypem

  • Nádoba na zimní posyp, také označována jako box na sůl či bedna na štěrk. Jak z názvu vyplývá jedná se o nádobu na zimní posyp. Jelikož je nádoba ze sklolaminátu, je v ní možné uchovávat i agresivní posypovou sůl. Ze přední strany je tzv. výsypný otvor pro pohodlné nabírání posypového materiálu lopatou. Výsypný otvor je navržen tak, aby se do nádoby nedostala vlhkost a nedocházelo k zamrzání.
  • Nádoby na posyp se nejčastěji umisťují v přímé blízkosti chodníků a jiných komunikací. Posypovky nabízíme jednak v různých velikostech, ale i v provedení s výsypným otvorem nebo bez něj. Součástí může být kotvící oko pro uzamčení proti krádeži celé nádoby, uzamčení víka boxu proti neoprávněnému vniknutí. V nabídce parametrů náboby naleznete i volbu zakoupení samolepky s označením ,,ZIMNÍ POSYP" ve dvou velikostech. V příslušenství můžete také zakoupit i zimní posypovou sůl.

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.

Technická specifikace nádoby

  • Objem: 110, 220, 420, 550, 750 a 1 100 litrů
  • Materiál: Skelný laminát, kompozit ze skleněných vláken a pryskyřice
  • Rozměr: Viz tabulka
  • Povrch: Snadno omyvatelný
  • Barva: Žlutá
  • Panty: Nerezová ocel

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Sklolaminátový box na zimní posyp - PROFIBA s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníXAN 89 s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIK3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěDětská hřiště, fitness & workoutKASFORM s.r.o.Pavlacký s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Podlahy a sportovní podlahy MANREX, s.r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníOsvětlení - ozvučení měst a obcíVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuKompletní vybavení školStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.owww.dina.skKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školBezpečnosť cestnej premávkyELKOPLAST CZ, s.r.o.PRECOL s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypRadarové měřiče rychlosti