Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaIng. Jiří Huptych – J.I.H.RVL13www.tabule-nabytek.czŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuMěstské informačně orientační systémyPara Invest s.r.o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutŠatní skříňky s grafickým motívemFunny sport s.r.o.Informativní radarové měřičeWORKOUT SPIRITTEWIKO systems s.r.o.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíTERAsport-Müller, s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halInteriérové sportovní povrchyVánoční výzdoba s 40 letou tradicíOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Český výrobce vánočních a světelných dekoracíKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVáš specialista na kovový nábytekA Sport Produkt s.r.o.Školex s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekHřiště pod květinou, s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceProdej a pronájem dopravního značeníVybavení pro obce, školy a firmyDesignový městský mobiliářNábytek a vybavení do MŠSpolehlivý partner pro města a obceDopravní značení K.H. s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technika

Sklolaminátový box na zimní posyp - PROFIBA s.r.o.

Nádoby na zimní posyp 110 - 1 100 litrů s výsypem

  • Nádoba na zimní posyp, také označována jako box na sůl či bedna na štěrk. Jak z názvu vyplývá jedná se o nádobu na zimní posyp. Jelikož je nádoba ze sklolaminátu, je v ní možné uchovávat i agresivní posypovou sůl. Ze přední strany je tzv. výsypný otvor pro pohodlné nabírání posypového materiálu lopatou. Výsypný otvor je navržen tak, aby se do nádoby nedostala vlhkost a nedocházelo k zamrzání.
  • Nádoby na posyp se nejčastěji umisťují v přímé blízkosti chodníků a jiných komunikací. Posypovky nabízíme jednak v různých velikostech, ale i v provedení s výsypným otvorem nebo bez něj. Součástí může být kotvící oko pro uzamčení proti krádeži celé nádoby, uzamčení víka boxu proti neoprávněnému vniknutí. V nabídce parametrů náboby naleznete i volbu zakoupení samolepky s označením ,,ZIMNÍ POSYP" ve dvou velikostech. V příslušenství můžete také zakoupit i zimní posypovou sůl.

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.

Technická specifikace nádoby

  • Objem: 110, 220, 420, 550, 750 a 1 100 litrů
  • Materiál: Skelný laminát, kompozit ze skleněných vláken a pryskyřice
  • Rozměr: Viz tabulka
  • Povrch: Snadno omyvatelný
  • Barva: Žlutá
  • Panty: Nerezová ocel

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Sklolaminátový box na zimní posyp - PROFIBA s.r.o.

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuPovrchy EPDM včetně herních prvkůwww.dina.skOsvětlení - ozvučení měst a obcíKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školBerger-Huck s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Radarové měřiče rychlostiPodlahy a sportovní podlahy MAN3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyROYAL TECH s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutREX, s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Kompletní vybavení školElephant smile CZ, s.r.oELKOPLAST CZ, s.r.o.KASFORM s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníPRECOL s.r.o.XAN 89 s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOBezpečnosť cestnej premávkyVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPavlacký s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Přední výrobce městského mobiliářeNejlevnější nádoby na zimní posypRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceSpecialisté na světelné dekoraceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.