Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Horolezecká výstroj a pomůcky pro terénní pracovníkyUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuREVO hřiště s.r.o. - dětská hřištěDISAM - psí parkyVše pro školy a školkyMK hlas, s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obceInteriérové sportovní povrchyKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaProdej a pronájem dopravního značeníČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekDětská hřiště od TR AntošA Sport Produkt s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyVánoční výzdoba s 40 letou tradicíHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobcewww.tabule-nabytek.czDesignový městský mobiliářIng. Jiří Huptych – J.I.H.WORKOUT SPIRITVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halMěstské informačně orientační systémyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyLinea SK, s.r.o.Funny sport s.r.o.Školex s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíVáš specialista na kovový nábytekHřiště pod květinou, s.r.o.Para Invest s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.

POMŮŽEME VÁM VYŘEŠIT VŠE KOLEM VAŠEHO ŠKOLNÍHO HŘIŠTĚ ALESTRA s.r.o.

příchodem nového školního roku jistě řešíte i vybavení školní zahrady. Připravit se můžete s naší pomocí. Naše profesionální týmy mají bohaté zkušenosti s renovacemi a údržbou dětských hřišť. Od kompletního dodání nového hřiště, přes doplnění jednotlivých herních prvků, až po opravy. Přizpůsobíme naše služby vaším specifickým požadavkům. Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat.

Telefon: +420 774 130 014, +420 608 130 012, E-mail: info@alestra.eu

Web: www.detske-hriste-alestra.cz

S čím vším Vám můžeme pomoci se dozvíte také na našich webových stránkách

 

Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeElephant smile CZ, s.r.o. - Váš výrobce dětského a školního nábytkuKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školOsvětlení - ozvučení měst a obcíobec24.cz - digitálni uřední deskyVelosolutions Czech Republic – Pumptracks & Bike ParksRadarové měřiče rychlostiVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěELKOPLAST CZ, s.r.o.Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnREX, s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypPodlahy a sportovní podlahy MANBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoracePRECOL s.r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníKASFORM s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyDětská hřiště, fitness & workoutPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.www.dina.skVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPavlacký s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeElephant smile CZ, s.r.oKompletní vybavení škol - MULTIP Moravia s.r.o.Specialisté na světelné dekorace3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyROYAL TECH s.r.o.