Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutHorolezecká výstroj a pomůcky pro terénní pracovníkyREVO hřiště s.r.o. - dětská hřištěDISAM - psí parkyDětská hřiště od TR AntošFunny sport s.r.o.Para Invest s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníTEWIKO systems s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halŠkolex s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992www.tabule-nabytek.czUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuDesignový městský mobiliářMěstské informačně orientační systémyWORKOUT SPIRITInteriérové sportovní povrchySTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekSpolehlivý partner pro města a obceTERAsport-Müller, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Linea SK, s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuA Sport Produkt s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíMobiliář, tabule, vitrínyVše pro školy a školkyHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceDopravní značení K.H. s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekČeský výrobce vánočních a světelných dekorací

POMŮŽEME VÁM VYŘEŠIT VŠE KOLEM VAŠEHO ŠKOLNÍHO HŘIŠTĚ ALESTRA s.r.o.

příchodem nového školního roku jistě řešíte i vybavení školní zahrady. Připravit se můžete s naší pomocí. Naše profesionální týmy mají bohaté zkušenosti s renovacemi a údržbou dětských hřišť. Od kompletního dodání nového hřiště, přes doplnění jednotlivých herních prvků, až po opravy. Přizpůsobíme naše služby vaším specifickým požadavkům. Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat.

Telefon: +420 774 130 014, +420 608 130 012, E-mail: info@alestra.eu

Web: www.detske-hriste-alestra.cz

S čím vším Vám můžeme pomoci se dozvíte také na našich webových stránkách

 

Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyVelosolutions Czech Republic – Pumptracks & Bike ParksKASFORM s.r.o.Pavlacký s.r.o.www.dina.skREX, s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyBerger-Huck s.r.o.Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceElephant smile CZ, s.r.oPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Specialisté na světelné dekoracePodlahy a sportovní podlahy MANdecoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnPRECOL s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Manutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuNejlevnější nádoby na zimní posypKompletní vybavení školBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyOsvětlení - ozvučení měst a obcíRadarové měřiče rychlostiDětská hřiště, fitness & workoutVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školXAN 89 s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.