Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaInformativní radarové měřičeOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Hřiště pod květinou, s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíProdej a pronájem dopravního značeníA Sport Produkt s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obceHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíwww.tabule-nabytek.czDesignový městský mobiliářRVL13Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaNábytek a vybavení do MŠŠatní skříňky s grafickým motívemŠkolex s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíTEWIKO systems s.r.o.Para Invest s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekTERAsport-Müller, s.r.o.WORKOUT SPIRITVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyMěstské informačně orientační systémyFrantišek Křivák - TEROSATVybavení pro obce, školy a firmyVáš specialista na kovový nábytekFunny sport s.r.o.Interiérové sportovní povrchyColmex - posilovny, fitparky, workoutDopravní značení K.H. s.r.o.

Nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště - Alestra s.r.o.

Představujeme Vám nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště.

Loď XXL je díky svému celokovovému provedení bezúdržbová s dlouhou životností a odolností. Spojuje maximum herních stanic na jednom prvku a nabízí tím využití pro děti různých věkových skupin.

Díky své velikosti a preciznímu designovému i výrobnímu provedení jde o velmi atraktivní a estetický prvek.

Celokovová herní loď XXL bude jistou dominantou celého hřiště ať jako samostatný herní prvek ale i v kombinaci dalších prvků.

Podrobnější popis a více fotografií a vizualizací.

Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o další informace.

Web: detske-hriste-alestra.cz
Email: info@alestra.eu

Radomír Dočekal - ALESTRA

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště - Alestra s.r.o.

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVýrobce venkovních vitrín a mobiliářePodlahy a sportovní podlahy MANVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyBerger-Huck s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Radarové měřiče rychlostiL - DEN Slovakia, spol. s r.o.ROYAL TECH s.r.o.Přední výrobce městského mobiliářePovrchy EPDM včetně herních prvkůVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPavlacký s.r.o.Kompletní vybavení školNejlevnější nádoby na zimní posypElephant smile CZ, s.r.oVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceBezpečnosť cestnej premávkyStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyREX, s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!PRECOL s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěwww.dina.sk3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyNÁBYTEK HONZA s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.XAN 89 s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnKASFORM s.r.o.Specialisté na světelné dekorace