Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíHřiště pod květinou, s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíRVL13Para Invest s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Městské informačně orientační systémyTEWIKO systems s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuProdej a pronájem dopravního značeníSpolehlivý partner pro města a obceMobiliář, tabule, vitrínyKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halVáš specialista na kovový nábytekProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuA Sport Produkt s.r.o.www.tabule-nabytek.czInformativní radarové měřičeDesignový městský mobiliářVybavení pro obce, školy a firmyInteriérové sportovní povrchyHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceWORKOUT SPIRITŠkolex s.r.o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutŠatní skříňky s grafickým motívemVánoční výzdoba s 40 letou tradicíMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.František Křivák - TEROSATFunny sport s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.

Nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště - Alestra s.r.o.

Představujeme Vám nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště.

Loď XXL je díky svému celokovovému provedení bezúdržbová s dlouhou životností a odolností. Spojuje maximum herních stanic na jednom prvku a nabízí tím využití pro děti různých věkových skupin.

Díky své velikosti a preciznímu designovému i výrobnímu provedení jde o velmi atraktivní a estetický prvek.

Celokovová herní loď XXL bude jistou dominantou celého hřiště ať jako samostatný herní prvek ale i v kombinaci dalších prvků.

Podrobnější popis a více fotografií a vizualizací.

Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o další informace.

Web: detske-hriste-alestra.cz
Email: info@alestra.eu

Radomír Dočekal - ALESTRA

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště - Alestra s.r.o.

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnu3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůXAN 89 s.r.o.Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČREX, s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůNÁBYTEK HONZA s.r.o.Pavlacký s.r.o.www.dina.skBerger-Huck s.r.o.Přední výrobce městského mobiliářeKASFORM s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.ROYAL TECH s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKELKOPLAST CZ, s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONElephant smile CZ, s.r.oVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoracePosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Bezpečnosť cestnej premávkyLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyRadarové měřiče rychlostiMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínySpecialisté na světelné dekoraceBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školKompletní vybavení školPRECOL s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIONejlevnější nádoby na zimní posypRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťe