Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaŠatní skříňky s grafickým motívemRVL13Školex s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyDesignový městský mobiliářProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíTEWIKO systems s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceVánoční výzdoba s 40 letou tradicíČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMobiliář, tabule, vitrínyVáš specialista na kovový nábytekNábytek a vybavení do MŠDopravní značení K.H. s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halPara Invest s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Informativní radarové měřičeA Sport Produkt s.r.o.www.tabule-nabytek.czOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaInteriérové sportovní povrchyProdej a pronájem dopravního značeníProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuColmex - posilovny, fitparky, workoutFunny sport s.r.o.WORKOUT SPIRITVybavení pro obce, školy a firmyMěstské informačně orientační systémyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obceMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavu

Nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště - Alestra s.r.o.

Představujeme Vám nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště.

Loď XXL je díky svému celokovovému provedení bezúdržbová s dlouhou životností a odolností. Spojuje maximum herních stanic na jednom prvku a nabízí tím využití pro děti různých věkových skupin.

Díky své velikosti a preciznímu designovému i výrobnímu provedení jde o velmi atraktivní a estetický prvek.

Celokovová herní loď XXL bude jistou dominantou celého hřiště ať jako samostatný herní prvek ale i v kombinaci dalších prvků.

Podrobnější popis a více fotografií a vizualizací.

Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o další informace.

Web: detske-hriste-alestra.cz
Email: info@alestra.eu

Radomír Dočekal - ALESTRA

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště - Alestra s.r.o.

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuwww.dina.skPovrchy EPDM včetně herních prvkůKASFORM s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníOsvětlení - ozvučení měst a obcíLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkySpecialisté na světelné dekoracePřední výrobce městského mobiliářeRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.XAN 89 s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANNÁBYTEK HONZA s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyBerger-Huck s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoracePRECOL s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnNejlevnější nádoby na zimní posypVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťePavlacký s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Radarové měřiče rychlostiVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školBezpečnosť cestnej premávkyVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.REX, s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oKompletní vybavení škol3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyROYAL TECH s.r.o.