Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyColmex - posilovny, fitparky, workoutŠkolex s.r.o.MK hlas, s.r.o.Vše pro školy a školkyTERAsport-Müller, s.r.o.František Křivák - TEROSATSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.www.tabule-nabytek.czIng. Jiří Huptych – J.I.H.Mobiliář, tabule, vitrínyLinea SK, s.r.o.Ukazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuDopravní značení K.H. s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halWORKOUT SPIRITVánoční výzdoba s 40 letou tradicíMěstský mobiliář, prvky pro panelové domySpolehlivý partner pro města a obceHřiště pod květinou, s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaPara Invest s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíVáš specialista na kovový nábytekMěstské informačně orientační systémyTEWIKO systems s.r.o.Interiérové sportovní povrchyOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Dětská hřiště od TR AntošKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaDesignový městský mobiliářProdej a pronájem dopravního značeníREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Funny sport s.r.o.

Měření rychlosti a vypracování statistiky silničního provozu.

Ve Vámi určené lokalitě nainstalujeme zařízení, které měří rychlost projíždějících vozidel, počítá je a včetně data a času, tyto informace ukládá na paměťovou kartu. Z těchto uložených dat Vám vypracujeme protokol, který je v týdenních intervalech. Z tohoto protokolu zjistíte počet projíždějících aut, jejich průměrné a maximální rychlosti apod. viz. leták pdf.

Ing. Robert FERFECKI - FEZA

Toto zařízení nemusíte zakoupit, ale můžete si jej pronajmout jen na určitou dobu, což šetří Vaše finance a získáte dostatečně přehledný popis o silničním provozu v dané lokalitě. Vzhledem k tomu, že zařízení nezobrazuje rychlost projíždějících vozidel, máte přesné hodnoty rychlostí – nikdo kvůli zařízení nezpomaluje a naopak nikdo schválně nezrychluje, aby “trhl” rekord. Zařízení funguje na baterie, takže není nutno zajistit přívod 230VAC.

Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyBerger-Huck s.r.o.Radarové měřiče rychlostiBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníXAN 89 s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKKompletní vybavení školNÁBYTEK HONZA s.r.o.www.dina.skRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oREX, s.r.o.Specialisté na světelné dekoracePavlacký s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřiště3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyBezpečnosť cestnej premávkyOsvětlení - ozvučení měst a obcíELKOPLAST CZ, s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPodlahy a sportovní podlahy MANKASFORM s.r.o.Manutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnudecoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníROYAL TECH s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školNejlevnější nádoby na zimní posypDětská hřiště, fitness & workoutVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePRECOL s.r.o.