Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaWORKOUT SPIRITČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekFunny sport s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyPara Invest s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuHřiště pod květinou, s.r.o.www.tabule-nabytek.czHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halMobiliář, tabule, vitrínyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Městské informačně orientační systémyRVL13Informativní radarové měřičeTERAsport-Müller, s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuIng. Jiří Huptych – J.I.H.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školySpolehlivý partner pro města a obceOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Designový městský mobiliářŠatní skříňky s grafickým motívemTEWIKO systems s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠVybavení pro obce, školy a firmyDopravní značení K.H. s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíColmex - posilovny, fitparky, workoutŠkolex s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekFrantišek Křivák - TEROSATČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíProdej a pronájem dopravního značeníInteriérové sportovní povrchyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.

Měření rychlosti a vypracování statistiky silničního provozu.

Ve Vámi určené lokalitě nainstalujeme zařízení, které měří rychlost projíždějících vozidel, počítá je a včetně data a času, tyto informace ukládá na paměťovou kartu. Z těchto uložených dat Vám vypracujeme protokol, který je v týdenních intervalech. Z tohoto protokolu zjistíte počet projíždějících aut, jejich průměrné a maximální rychlosti apod. viz. leták pdf.

Ing. Robert FERFECKI - FEZA

Toto zařízení nemusíte zakoupit, ale můžete si jej pronajmout jen na určitou dobu, což šetří Vaše finance a získáte dostatečně přehledný popis o silničním provozu v dané lokalitě. Vzhledem k tomu, že zařízení nezobrazuje rychlost projíždějících vozidel, máte přesné hodnoty rychlostí – nikdo kvůli zařízení nezpomaluje a naopak nikdo schválně nezrychluje, aby “trhl” rekord. Zařízení funguje na baterie, takže není nutno zajistit přívod 230VAC.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuELKOPLAST CZ, s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKXAN 89 s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínySpecialisté na světelné dekoraceZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeBerger-Huck s.r.o.Kompletní vybavení školVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťewww.dina.skL - DEN Slovakia, spol. s r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKON3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyPovrchy EPDM včetně herních prvkůPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůKASFORM s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.REX, s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnPřední výrobce městského mobiliářeRadarové měřiče rychlostiNejlevnější nádoby na zimní posypKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školPodlahy a sportovní podlahy MANPRECOL s.r.o.Pavlacký s.r.o.Vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceČeský výrobce profesionálního vánočního osvětlení