Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíFrantišek Křivák - TEROSATVánoční výzdoba s 40 letou tradicíŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Linea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyVáš specialista na kovový nábytekTEWIKO systems s.r.o.www.tabule-nabytek.czProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíA Sport Produkt s.r.o.Funny sport s.r.o.Vybavení pro obce, školy a firmyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halSpolehlivý partner pro města a obceDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Informativní radarové měřičeHřiště pod květinou, s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Mobiliář, tabule, vitrínyČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekInteriérové sportovní povrchyMěstské informačně orientační systémyDopravní značení K.H. s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaŠatní skříňky s grafickým motívemDesignový městský mobiliářColmex - posilovny, fitparky, workoutRVL13Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuProdej a pronájem dopravního značeníWORKOUT SPIRITNábytek a vybavení do MŠŠkolex s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Para Invest s.r.o.

Měření rychlosti a vypracování statistiky silničního provozu.

Ve Vámi určené lokalitě nainstalujeme zařízení, které měří rychlost projíždějících vozidel, počítá je a včetně data a času, tyto informace ukládá na paměťovou kartu. Z těchto uložených dat Vám vypracujeme protokol, který je v týdenních intervalech. Z tohoto protokolu zjistíte počet projíždějících aut, jejich průměrné a maximální rychlosti apod. viz. leták pdf.

Ing. Robert FERFECKI - FEZA

Toto zařízení nemusíte zakoupit, ale můžete si jej pronajmout jen na určitou dobu, což šetří Vaše finance a získáte dostatečně přehledný popis o silničním provozu v dané lokalitě. Vzhledem k tomu, že zařízení nezobrazuje rychlost projíždějících vozidel, máte přesné hodnoty rychlostí – nikdo kvůli zařízení nezpomaluje a naopak nikdo schválně nezrychluje, aby “trhl” rekord. Zařízení funguje na baterie, takže není nutno zajistit přívod 230VAC.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Výrobce venkovních vitrín a mobiliářewww.dina.skNejlevnější nádoby na zimní posypROYAL TECH s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeXAN 89 s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceKompletní vybavení školOsvětlení - ozvučení měst a obcíVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůRadarové měřiče rychlostiVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Povrchy EPDM včetně herních prvkůPavlacký s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyPřední výrobce městského mobiliářeVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěSpecialisté na světelné dekoracePRECOL s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Elephant smile CZ, s.r.oKASFORM s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČBerger-Huck s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školPodlahy a sportovní podlahy MANNÁBYTEK HONZA s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOREX, s.r.o.