Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuMěstské informačně orientační systémyŠkolex s.r.o.Designový městský mobiliářVše pro školy a školkyČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMobiliář, tabule, vitrínyHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobcewww.tabule-nabytek.czHřiště pod květinou, s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.WORKOUT SPIRITPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaInteriérové sportovní povrchyTEWIKO systems s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíFunny sport s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekUrbania, s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyA Sport Produkt s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halColmex - posilovny, fitparky, workoutOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuPara Invest s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíMK hlas, s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníSpolehlivý partner pro města a obceLinea SK, s.r.o.

Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Stavba hřišť je pro nás skutečným posláním. Věříme, že jejich prostřednictvím můžeme alespoň trochu přispět ke zlepšení světa kolem nás. Jak? Tím, že nabídneme lidem kvalitní workoutové či parkourové hřiště, na kterém si mohou bez obav zacvičit i za 10 let.

Naše parky jsou nejen funkční, ale i designově atraktivní. Barevné variace volíme po dohodě tak, aby zapadly do urbanistické koncepce dané lokality co nejvhodněji. Za posledních 8 let jsme tak vybudovali více jak 500 hřišť, z toho přes stovku v zahraničí.

V naší nabídce najdete ale i mobilní konstrukce, které jsou stejně jako naše hřiště navrženy ve spolupráci s předními českými atlety z řad workoutistů a parkouristů.

Pokud chcete udělat u vás ve městě/obci opravdu smysluplný workout nebo parkour, kontaktujte nás a my vám zdarma a rádi poradíme.  Navrhneme nejlepší možné řešení vč. dopadové plochy a zajistíme samotnou výstavbu od základové desky až po realizaci hřiště.

Proč právě nás?

  • Jsme 100% český výrobce co určuje trend celé Evropě.
  • Splňujeme veškeré certifikační normy.
  • Nekopírujeme konkurenční produkty, ale stavíme vlastní funkční a zároveň designové parky, které jsou vyvíjené a odzkoušené komunitou atletů.
  • Náš stavebnicový systém umožňuje sestavit nekonečný počet různých variant parků.
  • Nepoužíváme objímkový systém, ale speciální bezpečnostní materiál, který není možné standardním způsobem demontovat.
  • Stavíme na klíč
  • Pomůžeme se zajištěním dotace

Jako značka RVL13 chceme být workouterům a parkouristům co nejblíže. Jen tak můžeme rozumět potřebám a tomu, co na hřištích ocení. Dlouhodobě proto podporujeme nejlepší workoutové i parkourové atlety u nás – Petr Skokan, Marek Matis, Adam Raw, Toman Rychtera, Pavel Šanda, Jan Kareš.

Největší workoutový park na světě – Benešov.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Naše nejprodávanější kompaktní hřiště ze série Nippur.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Série Petum, která rozvíjí naše klíčová hřiště ze sérií Nippur, Uruk a Shurupack.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Prvky řady Eridu s betonovými segmenty, které umožňují důmyslně napodobit městské prostředí jsme vyvinuli ve spolupráci s ČVUT a s pomocí nejlepších parkouristů. Splňují tak nejpřísnější evropské normy vycházející vstříc požadavkům sportovců.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Objednávka - Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíOsvětlení - ozvučení měst a obcíVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Profesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyBezpečnosť cestnej premávkySpecialisté na světelné dekoracewww.dina.skXAN 89 s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONKASFORM s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restaurace3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Manutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceREX, s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANDětská hřiště, fitness & workoutRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKELKOPLAST CZ, s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťePavlacký s.r.o.Radarové měřiče rychlostiKompletní vybavení školPRECOL s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školNejlevnější nádoby na zimní posyp