Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Horolezecká výstroj a pomůcky pro terénní pracovníkyUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuREVO hřiště s.r.o. - dětská hřištěDISAM - psí parkyHřiště pod květinou, s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Dětská hřiště od TR AntošInteriérové sportovní povrchyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.WORKOUT SPIRITSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyMěstské informačně orientační systémyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaŠkolex s.r.o.www.tabule-nabytek.czVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halSpolehlivý partner pro města a obceA Sport Produkt s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMK hlas, s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.Vše pro školy a školkyČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíDopravní značení K.H. s.r.o.Funny sport s.r.o.Para Invest s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyVáš specialista na kovový nábytekDesignový městský mobiliářProdej a pronájem dopravního značeníHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceLinea SK, s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuVánoční výzdoba s 40 letou tradicí

Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Kontakt: info@rvl13.com / +420 723 677 666 

Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Stavba hřišť je pro nás skutečným posláním. Věříme, že jejich prostřednictvím můžeme alespoň trochu přispět ke zlepšení světa kolem nás. Jak? Tím, že nabídneme lidem kvalitní workoutové či parkourové hřiště, na kterém si mohou bez obav zacvičit i za 10 let.

Naše parky jsou nejen funkční, ale i designově atraktivní. Barevné variace volíme po dohodě tak, aby zapadly do urbanistické koncepce dané lokality co nejvhodněji. Za posledních 8 let jsme tak vybudovali více jak 500 hřišť, z toho přes stovku v zahraničí.

V naší nabídce najdete ale i mobilní konstrukce, které jsou stejně jako naše hřiště navrženy ve spolupráci s předními českými atlety z řad workoutistů a parkouristů.

Pokud chcete udělat u vás ve městě/obci opravdu smysluplný workout nebo parkour, kontaktujte nás a my vám zdarma a rádi poradíme.  Navrhneme nejlepší možné řešení vč. dopadové plochy a zajistíme samotnou výstavbu od základové desky až po realizaci hřiště.

Proč právě nás?

  • Jsme 100% český výrobce co určuje trend celé Evropě.
  • Splňujeme veškeré certifikační normy.
  • Nekopírujeme konkurenční produkty, ale stavíme vlastní funkční a zároveň designové parky, které jsou vyvíjené a odzkoušené komunitou atletů.
  • Náš stavebnicový systém umožňuje sestavit nekonečný počet různých variant parků.
  • Nepoužíváme objímkový systém, ale speciální bezpečnostní materiál, který není možné standardním způsobem demontovat.
  • Stavíme na klíč
  • Pomůžeme se zajištěním dotace

Jako značka RVL13 chceme být workouterům a parkouristům co nejblíže. Jen tak můžeme rozumět potřebám a tomu, co na hřištích ocení. Dlouhodobě proto podporujeme nejlepší workoutové i parkourové atlety u nás – Petr Skokan, Marek Matis, Adam Raw, Toman Rychtera, Pavel Šanda, Jan Kareš.

Největší workoutový park na světě – Benešov.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Naše nejprodávanější kompaktní hřiště ze série Nippur.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Série Petum, která rozvíjí naše klíčová hřiště ze sérií Nippur, Uruk a Shurupack.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Prvky řady Eridu s betonovými segmenty, které umožňují důmyslně napodobit městské prostředí jsme vyvinuli ve spolupráci s ČVUT a s pomocí nejlepších parkouristů. Splňují tak nejpřísnější evropské normy vycházející vstříc požadavkům sportovců.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeElephant smile CZ, s.r.o. - Váš výrobce dětského a školního nábytkuKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školOsvětlení - ozvučení měst a obcíobec24.cz - digitálni uřední deskyVelosolutions Czech Republic – Pumptracks & Bike ParksKompletní vybavení škol - MULTIP Moravia s.r.o.Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceBezpečnosť cestnej premávkyDětská hřiště, fitness & workoutVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěRadarové měřiče rychlosti3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkydecoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníNejlevnější nádoby na zimní posypPavlacký s.r.o.Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.PRECOL s.r.o.Profesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyELKOPLAST CZ, s.r.o.REX, s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťePodlahy a sportovní podlahy MANBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceSpecialisté na světelné dekoraceNÁBYTEK HONZA s.r.o.KASFORM s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONBerger-Huck s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKwww.dina.sk