Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Horolezecká výstroj a pomůcky pro terénní pracovníkyUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuREVO hřiště s.r.o. - dětská hřištěDISAM - psí parkyPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaFunny sport s.r.o.Vše pro školy a školkyWORKOUT SPIRITDesignový městský mobiliářA Sport Produkt s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceMK hlas, s.r.o.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyProdej a pronájem dopravního značeníProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekwww.tabule-nabytek.czŠkolex s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Linea SK, s.r.o.Městské informačně orientační systémyVáš specialista na kovový nábytekOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Spolehlivý partner pro města a obceKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaMobiliář, tabule, vitrínyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Dětská hřiště od TR AntošHřiště pod květinou, s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíVánoční výzdoba s 40 letou tradicíVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halInteriérové sportovní povrchyPara Invest s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyTEWIKO systems s.r.o.

Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Kontakt: info@rvl13.com / +420 723 677 666 

Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Stavba hřišť je pro nás skutečným posláním. Věříme, že jejich prostřednictvím můžeme alespoň trochu přispět ke zlepšení světa kolem nás. Jak? Tím, že nabídneme lidem kvalitní workoutové či parkourové hřiště, na kterém si mohou bez obav zacvičit i za 10 let.

Naše parky jsou nejen funkční, ale i designově atraktivní. Barevné variace volíme po dohodě tak, aby zapadly do urbanistické koncepce dané lokality co nejvhodněji. Za posledních 8 let jsme tak vybudovali více jak 500 hřišť, z toho přes stovku v zahraničí.

V naší nabídce najdete ale i mobilní konstrukce, které jsou stejně jako naše hřiště navrženy ve spolupráci s předními českými atlety z řad workoutistů a parkouristů.

Pokud chcete udělat u vás ve městě/obci opravdu smysluplný workout nebo parkour, kontaktujte nás a my vám zdarma a rádi poradíme.  Navrhneme nejlepší možné řešení vč. dopadové plochy a zajistíme samotnou výstavbu od základové desky až po realizaci hřiště.

Proč právě nás?

  • Jsme 100% český výrobce co určuje trend celé Evropě.
  • Splňujeme veškeré certifikační normy.
  • Nekopírujeme konkurenční produkty, ale stavíme vlastní funkční a zároveň designové parky, které jsou vyvíjené a odzkoušené komunitou atletů.
  • Náš stavebnicový systém umožňuje sestavit nekonečný počet různých variant parků.
  • Nepoužíváme objímkový systém, ale speciální bezpečnostní materiál, který není možné standardním způsobem demontovat.
  • Stavíme na klíč
  • Pomůžeme se zajištěním dotace

Jako značka RVL13 chceme být workouterům a parkouristům co nejblíže. Jen tak můžeme rozumět potřebám a tomu, co na hřištích ocení. Dlouhodobě proto podporujeme nejlepší workoutové i parkourové atlety u nás – Petr Skokan, Marek Matis, Adam Raw, Toman Rychtera, Pavel Šanda, Jan Kareš.

Největší workoutový park na světě – Benešov.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Naše nejprodávanější kompaktní hřiště ze série Nippur.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Série Petum, která rozvíjí naše klíčová hřiště ze sérií Nippur, Uruk a Shurupack.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Prvky řady Eridu s betonovými segmenty, které umožňují důmyslně napodobit městské prostředí jsme vyvinuli ve spolupráci s ČVUT a s pomocí nejlepších parkouristů. Splňují tak nejpřísnější evropské normy vycházející vstříc požadavkům sportovců.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeElephant smile CZ, s.r.o. - Váš výrobce dětského a školního nábytkuKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školOsvětlení - ozvučení měst a obcíobec24.cz - digitálni uřední deskyVelosolutions Czech Republic – Pumptracks & Bike ParksInteligentní LED veřejné osvětlení - multifunkční dobíjecí stanice SPOT - LEDEOSVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěNÁBYTEK HONZA s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKROYAL TECH s.r.o.PRECOL s.r.o.REX, s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Pavlacký s.r.o.KASFORM s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oRadarové měřiče rychlostiVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONNejlevnější nádoby na zimní posypProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceKompletní vybavení škol - MULTIP Moravia s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeBerger-Huck s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávky3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyPodlahy a sportovní podlahy MANwww.dina.skVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracedecoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníELKOPLAST CZ, s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workout