Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.Funny sport s.r.o.MK hlas, s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Šatní skříňky s grafickým motívemProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyPara Invest s.r.o.Urbania, s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíColmex - posilovny, fitparky, workoutTERAsport-Müller, s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obceIng. Jiří Huptych – J.I.H.Školní nábytek - Daffer s.r.o.Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyInformativní radarové měřičeA Sport Produkt s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekVybavení pro obce, školy a firmyŠkolex s.r.o.www.tabule-nabytek.czWORKOUT SPIRITDopravní značení K.H. s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekNábytek a vybavení do MŠMěstské informačně orientační systémyPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaMobiliář, tabule, vitrínyOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Hřiště pod květinou, s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceInteriérové sportovní povrchyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halTEWIKO systems s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíDesignový městský mobiliářProdej a pronájem dopravního značení

Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Stavba hřišť je pro nás skutečným posláním. Věříme, že jejich prostřednictvím můžeme alespoň trochu přispět ke zlepšení světa kolem nás. Jak? Tím, že nabídneme lidem kvalitní workoutové či parkourové hřiště, na kterém si mohou bez obav zacvičit i za 10 let.

Naše parky jsou nejen funkční, ale i designově atraktivní. Barevné variace volíme po dohodě tak, aby zapadly do urbanistické koncepce dané lokality co nejvhodněji. Za posledních 8 let jsme tak vybudovali více jak 500 hřišť, z toho přes stovku v zahraničí.

V naší nabídce najdete ale i mobilní konstrukce, které jsou stejně jako naše hřiště navrženy ve spolupráci s předními českými atlety z řad workoutistů a parkouristů.

Pokud chcete udělat u vás ve městě/obci opravdu smysluplný workout nebo parkour, kontaktujte nás a my vám zdarma a rádi poradíme.  Navrhneme nejlepší možné řešení vč. dopadové plochy a zajistíme samotnou výstavbu od základové desky až po realizaci hřiště.

Proč právě nás?

  • Jsme 100% český výrobce co určuje trend celé Evropě.
  • Splňujeme veškeré certifikační normy.
  • Nekopírujeme konkurenční produkty, ale stavíme vlastní funkční a zároveň designové parky, které jsou vyvíjené a odzkoušené komunitou atletů.
  • Náš stavebnicový systém umožňuje sestavit nekonečný počet různých variant parků.
  • Nepoužíváme objímkový systém, ale speciální bezpečnostní materiál, který není možné standardním způsobem demontovat.
  • Stavíme na klíč
  • Pomůžeme se zajištěním dotace

Jako značka RVL13 chceme být workouterům a parkouristům co nejblíže. Jen tak můžeme rozumět potřebám a tomu, co na hřištích ocení. Dlouhodobě proto podporujeme nejlepší workoutové i parkourové atlety u nás – Petr Skokan, Marek Matis, Adam Raw, Toman Rychtera, Pavel Šanda, Jan Kareš.

Největší workoutový park na světě – Benešov.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Naše nejprodávanější kompaktní hřiště ze série Nippur.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Série Petum, která rozvíjí naše klíčová hřiště ze sérií Nippur, Uruk a Shurupack.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Prvky řady Eridu s betonovými segmenty, které umožňují důmyslně napodobit městské prostředí jsme vyvinuli ve spolupráci s ČVUT a s pomocí nejlepších parkouristů. Splňují tak nejpřísnější evropské normy vycházející vstříc požadavkům sportovců.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Objednávka - Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKL - DEN Slovakia, spol. s r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!REX, s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školPřední výrobce městského mobiliářeZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONSpecialisté na světelné dekoraceČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníRadarové měřiče rychlostiStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyKASFORM s.r.o.PRECOL s.r.o.XAN 89 s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnDětská hřiště, fitness & workoutVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůKompletní vybavení školElephant smile CZ, s.r.owww.dina.skVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePavlacký s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANROYAL TECH s.r.o.Berger-Huck s.r.o.