Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyColmex - posilovny, fitparky, workoutWORKOUT SPIRITHřiště pod květinou, s.r.o.Para Invest s.r.o.Ukazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuProdej a pronájem dopravního značeníFunny sport s.r.o.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceDesignový městský mobiliářVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVánoční výzdoba s 40 letou tradicíŠkolex s.r.o.Městské informačně orientační systémyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuIng. Jiří Huptych – J.I.H.Linea SK, s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíDětská hřiště od TR AntošVáš specialista na kovový nábytekPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaMK hlas, s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.www.tabule-nabytek.czČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekSpolehlivý partner pro města a obceFrantišek Křivák - TEROSATTEWIKO systems s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992A Sport Produkt s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyInteriérové sportovní povrchyVše pro školy a školkyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.

Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Stavba hřišť je pro nás skutečným posláním. Věříme, že jejich prostřednictvím můžeme alespoň trochu přispět ke zlepšení světa kolem nás. Jak? Tím, že nabídneme lidem kvalitní workoutové či parkourové hřiště, na kterém si mohou bez obav zacvičit i za 10 let.

Naše parky jsou nejen funkční, ale i designově atraktivní. Barevné variace volíme po dohodě tak, aby zapadly do urbanistické koncepce dané lokality co nejvhodněji. Za posledních 8 let jsme tak vybudovali více jak 500 hřišť, z toho přes stovku v zahraničí.

V naší nabídce najdete ale i mobilní konstrukce, které jsou stejně jako naše hřiště navrženy ve spolupráci s předními českými atlety z řad workoutistů a parkouristů.

Pokud chcete udělat u vás ve městě/obci opravdu smysluplný workout nebo parkour, kontaktujte nás a my vám zdarma a rádi poradíme.  Navrhneme nejlepší možné řešení vč. dopadové plochy a zajistíme samotnou výstavbu od základové desky až po realizaci hřiště.

Proč právě nás?

  • Jsme 100% český výrobce co určuje trend celé Evropě.
  • Splňujeme veškeré certifikační normy.
  • Nekopírujeme konkurenční produkty, ale stavíme vlastní funkční a zároveň designové parky, které jsou vyvíjené a odzkoušené komunitou atletů.
  • Náš stavebnicový systém umožňuje sestavit nekonečný počet různých variant parků.
  • Nepoužíváme objímkový systém, ale speciální bezpečnostní materiál, který není možné standardním způsobem demontovat.
  • Stavíme na klíč
  • Pomůžeme se zajištěním dotace

Jako značka RVL13 chceme být workouterům a parkouristům co nejblíže. Jen tak můžeme rozumět potřebám a tomu, co na hřištích ocení. Dlouhodobě proto podporujeme nejlepší workoutové i parkourové atlety u nás – Petr Skokan, Marek Matis, Adam Raw, Toman Rychtera, Pavel Šanda, Jan Kareš.

Největší workoutový park na světě – Benešov.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Naše nejprodávanější kompaktní hřiště ze série Nippur.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Série Petum, která rozvíjí naše klíčová hřiště ze sérií Nippur, Uruk a Shurupack.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Prvky řady Eridu s betonovými segmenty, které umožňují důmyslně napodobit městské prostředí jsme vyvinuli ve spolupráci s ČVUT a s pomocí nejlepších parkouristů. Splňují tak nejpřísnější evropské normy vycházející vstříc požadavkům sportovců.

RVL13 STREET WORKOUT PARKY

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Kvalitní workoutové a parkourové hřiště od českého výrobce RVL13

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťePRECOL s.r.o.Pavlacký s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.KASFORM s.r.o.www.dina.skČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníELKOPLAST CZ, s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školKompletní vybavení školdecoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětlení3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyREX, s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnBerger-Huck s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONNÁBYTEK HONZA s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěDětská hřiště, fitness & workoutVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.XAN 89 s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceSpecialisté na světelné dekoracePodlahy a sportovní podlahy MANNejlevnější nádoby na zimní posypRadarové měřiče rychlostiBezpečnosť cestnej premávky