Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Horolezecká výstroj a pomůcky pro terénní pracovníkyUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuREVO hřiště s.r.o. - dětská hřištěDISAM - psí parkyMobiliář, tabule, vitrínyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halHřiště pod květinou, s.r.o.Linea SK, s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíMK hlas, s.r.o.Para Invest s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíDesignový městský mobiliářInteriérové sportovní povrchywww.tabule-nabytek.czIng. Jiří Huptych – J.I.H.Spolehlivý partner pro města a obceVáš specialista na kovový nábytekOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Městský mobiliář, prvky pro panelové domyDopravní značení K.H. s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceA Sport Produkt s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaWORKOUT SPIRITProdej a pronájem dopravního značeníMěstské informačně orientační systémyFunny sport s.r.o.Dětská hřiště od TR AntošČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaŠkolex s.r.o.Vše pro školy a školkySTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozu

Chytré solární lavičky do každého parku a ke každému hřišti od Colmex s.r.o.

Chytré solární lavičky do každého parku a ke každému hřišti od Colmex s.r.o.

Není to pouze trend, ale potřebný a funkční mobiliář, který skutečně využijete.

Solární lavičky s možností nabíjení nejen mobilních zařízení najdou svoje uplatnění všude tam, kde jste i vy. Kdekoliv je umístíte, tam i ušetříte.

Technicistní design, celonerezové provedení, městský mobiliář navržený a vyrobený u nás v ČR.

 

Napojte se na naši energii na https://www.colmex.cz/produkty/solar/

Nebo nám pro více informací zavolejte na infolinku 773 666 066 či napište na info@colmex.cz

Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeElephant smile CZ, s.r.o. - Váš výrobce dětského a školního nábytkuKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školOsvětlení - ozvučení měst a obcíobec24.cz - digitálni uřední deskyVelosolutions Czech Republic – Pumptracks & Bike Parkswww.dina.skBerger-Huck s.r.o.Profesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyROYAL TECH s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceNÁBYTEK HONZA s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoracePosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKELKOPLAST CZ, s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANKompletní vybavení škol - MULTIP Moravia s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.PRECOL s.r.o.KASFORM s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeElephant smile CZ, s.r.o3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyRadarové měřiče rychlostiVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěNejlevnější nádoby na zimní posypdecoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníREX, s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnBezpečnosť cestnej premávkyPavlacký s.r.o.