Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyDopravní značení K.H. s.r.o.MK hlas, s.r.o.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyLinea SK, s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníwww.tabule-nabytek.czWORKOUT SPIRITPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaPara Invest s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíMěstské informačně orientační systémyVáš specialista na kovový nábytekVše pro školy a školkyDesignový městský mobiliářA Sport Produkt s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceFunny sport s.r.o.Dětská hřiště od TR AntošTEWIKO systems s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaVánoční výzdoba s 40 letou tradicíHřiště pod květinou, s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Interiérové sportovní povrchyTERAsport-Müller, s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Školex s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obceČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavu

Betonová lavička Seo s betonovou vymývanou nohou a plastovými prkny - PROFIBA s.r.o.

Betonová lavička Seo

 • Tato lavička vyniká svojí bezúdržbovostí a dlouhou životností. Betonové nohy a prkna z recyklovaného materiálu.
 • Na betonové bočnice lavičky poskytujeme záruku 5 LET!

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.

Technická specifikace lavičky                          

 • Délka prken: 1 000, 1 200, 1 500, 1 700 a 2 000 mm (dle vašeho výběru)
 • Šířka prken: 120 mm
 • Výška prken: 40 mm, u délky 2 000 mm je výška 50 mm (dle vašeho výběru)
 • Výška sedací plochy: 450 mm                                     
 • Výška opěradla: 730 mm
 • Půdorys: DÉLKA PRKEN × 670 mm
 • Hmotnost: 80 až 130 Kg (v závislosti na délce prken a dřevině)

Povrchová úprava betonu

 • Betonové nohy lavičky se vyrábí litím betonové směsi do formy s ocelovou armaturou. Po nalití se směs zvibruje a poté probíhá vymývání hladiny [odhalí se kamínky pouze z jedné strany (hladiny)]. Vymývaní se nemusí provádět a tím je lavička levnější. Vymytí povrchu má pouze estetický význam.

Povrchová úprava prken

 • Povrchovou úpravu těchto plastových prken nemusíte řešit. Lavičková prkna jsou vyrobena z recyklátu (recyklovaného plastu) a mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím. Jsou nenasákavé, mají lehce čistitelný povrch a nevyžadují ani z dlouhodobého hlediska žádnou údržbu.

Délka prken lavičky

 • Jako výrobce si vám můžeme dovolit nabídnout mnoho různých variant. Samozřejmostí jsou různé délky a výšky prken, které ve standardu děláme v délce 1 000, 1 200, 1 500 a 1 700 mm o výšce 40 mm nebo u prken délky 2 000 mm výška 50 mm.

Odstíny

 • Plastová lavičková prkna dodáváme pouze v jednom odstínu a to tmavě hnědá.

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Betonová lavička Seo s betonovou vymývanou nohou a plastovými prkny - PROFIBA s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
JD ROZHLASY - veřejné LED osvětlení, bezdrátový rozhlas a nabíjecí stanice nejen pro elektrokola, vše pod značkou LEDEOSDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíOsvětlení - ozvučení měst a obcíVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnPavlacký s.r.o.Profesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoracePRECOL s.r.o.Radarové měřiče rychlostiBerger-Huck s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKBezpečnosť cestnej premávkyVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPodlahy a sportovní podlahy MANXAN 89 s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuDětská hřiště, fitness & workoutELKOPLAST CZ, s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školKASFORM s.r.o.www.dina.skKompletní vybavení škol3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyNÁBYTEK HONZA s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oREX, s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceČeský výrobce profesionálního vánočního osvětlení