Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutHorolezecká výstroj a pomůcky pro terénní pracovníkyREVO hřiště s.r.o. - dětská hřištěDISAM - psí parkyŠkolex s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaFunny sport s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyVše pro školy a školkyInteriérové sportovní povrchySpolehlivý partner pro města a obceIng. Jiří Huptych – J.I.H.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyVánoční výzdoba s 40 letou tradicíVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halMěstské informačně orientační systémyTEWIKO systems s.r.o.Linea SK, s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuDesignový městský mobiliářA Sport Produkt s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuProdej a pronájem dopravního značeníMK hlas, s.r.o.Para Invest s.r.o.Dětská hřiště od TR AntošDopravní značení K.H. s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMobiliář, tabule, vitrínyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Váš specialista na kovový nábytekČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikawww.tabule-nabytek.czŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.WORKOUT SPIRIT

Betonová lavička Seo s betonovou vymývanou nohou a plastovými prkny - PROFIBA s.r.o.

Betonová lavička Seo

 • Tato lavička vyniká svojí bezúdržbovostí a dlouhou životností. Betonové nohy a prkna z recyklovaného materiálu.
 • Na betonové bočnice lavičky poskytujeme záruku 5 LET!

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.

Technická specifikace lavičky                          

 • Délka prken: 1 000, 1 200, 1 500, 1 700 a 2 000 mm (dle vašeho výběru)
 • Šířka prken: 120 mm
 • Výška prken: 40 mm, u délky 2 000 mm je výška 50 mm (dle vašeho výběru)
 • Výška sedací plochy: 450 mm                                     
 • Výška opěradla: 730 mm
 • Půdorys: DÉLKA PRKEN × 670 mm
 • Hmotnost: 80 až 130 Kg (v závislosti na délce prken a dřevině)

Povrchová úprava betonu

 • Betonové nohy lavičky se vyrábí litím betonové směsi do formy s ocelovou armaturou. Po nalití se směs zvibruje a poté probíhá vymývání hladiny [odhalí se kamínky pouze z jedné strany (hladiny)]. Vymývaní se nemusí provádět a tím je lavička levnější. Vymytí povrchu má pouze estetický význam.

Povrchová úprava prken

 • Povrchovou úpravu těchto plastových prken nemusíte řešit. Lavičková prkna jsou vyrobena z recyklátu (recyklovaného plastu) a mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím. Jsou nenasákavé, mají lehce čistitelný povrch a nevyžadují ani z dlouhodobého hlediska žádnou údržbu.

Délka prken lavičky

 • Jako výrobce si vám můžeme dovolit nabídnout mnoho různých variant. Samozřejmostí jsou různé délky a výšky prken, které ve standardu děláme v délce 1 000, 1 200, 1 500 a 1 700 mm o výšce 40 mm nebo u prken délky 2 000 mm výška 50 mm.

Odstíny

 • Plastová lavičková prkna dodáváme pouze v jednom odstínu a to tmavě hnědá.

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Betonová lavička Seo s betonovou vymývanou nohou a plastovými prkny - PROFIBA s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyVelosolutions Czech Republic – Pumptracks & Bike Parkswww.dina.skREX, s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePRECOL s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceBerger-Huck s.r.o.KASFORM s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěDětská hřiště, fitness & workoutManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuElephant smile CZ, s.r.oPavlacký s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANKompletní vybavení školBezpečnosť cestnej premávkyOsvětlení - ozvučení měst a obcí3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyXAN 89 s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnRadarové měřiče rychlostiNejlevnější nádoby na zimní posypPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!decoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školROYAL TECH s.r.o.