Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíVánoční výzdoba s 40 letou tradicíLinea SK, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Funny sport s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Nábytek a vybavení do MŠMěstské informačně orientační systémyFrantišek Křivák - TEROSATA Sport Produkt s.r.o.Designový městský mobiliářDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuA J Produkty s.r.o.Interiérové sportovní povrchyVáš specialista na kovový nábytekMobiliář, tabule, vitrínyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuHřiště pod květinou, s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Informativní radarové měřičeVybavení pro obce, školy a firmyŠkolex s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníwww.tabule-nabytek.czWORKOUT SPIRITČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíColmex - posilovny, fitparky, workoutSpolehlivý partner pro města a obceTEWIKO systems s.r.o.RVL13Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halŠatní skříňky s grafickým motívemPara Invest s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.MK hlas, s.r.o.

Nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště - Alestra s.r.o.

Představujeme Vám nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště.

Loď XXL je díky svému celokovovému provedení bezúdržbová s dlouhou životností a odolností. Spojuje maximum herních stanic na jednom prvku a nabízí tím využití pro děti různých věkových skupin.

Díky své velikosti a preciznímu designovému i výrobnímu provedení jde o velmi atraktivní a estetický prvek.

Celokovová herní loď XXL bude jistou dominantou celého hřiště ať jako samostatný herní prvek ale i v kombinaci dalších prvků.

Podrobnější popis a více fotografií a vizualizací.

Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o další informace.

Web: detske-hriste-alestra.cz
Email: info@alestra.eu

Radomír Dočekal - ALESTRA

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště - Alestra s.r.o.

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceSpecialisté na světelné dekoraceVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePavlacký s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutNÁBYTEK HONZA s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůPřední výrobce městského mobiliářeKompletní vybavení školPRECOL s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyREX, s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůNejlevnější nádoby na zimní posypStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!KASFORM s.r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyRadarové měřiče rychlostiELKOPLAST CZ, s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnBezpečnosť cestnej premávkyL - DEN Slovakia, spol. s r.o.XAN 89 s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.owww.dina.skLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČ