Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíVánoční výzdoba s 40 letou tradicíLinea SK, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Funny sport s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Nábytek a vybavení do MŠMěstské informačně orientační systémyFrantišek Křivák - TEROSATA Sport Produkt s.r.o.Designový městský mobiliářDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuA J Produkty s.r.o.Interiérové sportovní povrchyVáš specialista na kovový nábytekMobiliář, tabule, vitrínyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuHřiště pod květinou, s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Informativní radarové měřičeVybavení pro obce, školy a firmyŠkolex s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníwww.tabule-nabytek.czWORKOUT SPIRITČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíColmex - posilovny, fitparky, workoutSpolehlivý partner pro města a obceTEWIKO systems s.r.o.RVL13Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halŠatní skříňky s grafickým motívemPara Invest s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.MK hlas, s.r.o.

Betonová lavička Seo s betonovou vymývanou nohou a plastovými prkny - PROFIBA s.r.o.

Betonová lavička Seo

 • Tato lavička vyniká svojí bezúdržbovostí a dlouhou životností. Betonové nohy a prkna z recyklovaného materiálu.
 • Na betonové bočnice lavičky poskytujeme záruku 5 LET!

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.

Technická specifikace lavičky                          

 • Délka prken: 1 000, 1 200, 1 500, 1 700 a 2 000 mm (dle vašeho výběru)
 • Šířka prken: 120 mm
 • Výška prken: 40 mm, u délky 2 000 mm je výška 50 mm (dle vašeho výběru)
 • Výška sedací plochy: 450 mm                                     
 • Výška opěradla: 730 mm
 • Půdorys: DÉLKA PRKEN × 670 mm
 • Hmotnost: 80 až 130 Kg (v závislosti na délce prken a dřevině)

Povrchová úprava betonu

 • Betonové nohy lavičky se vyrábí litím betonové směsi do formy s ocelovou armaturou. Po nalití se směs zvibruje a poté probíhá vymývání hladiny [odhalí se kamínky pouze z jedné strany (hladiny)]. Vymývaní se nemusí provádět a tím je lavička levnější. Vymytí povrchu má pouze estetický význam.

Povrchová úprava prken

 • Povrchovou úpravu těchto plastových prken nemusíte řešit. Lavičková prkna jsou vyrobena z recyklátu (recyklovaného plastu) a mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím. Jsou nenasákavé, mají lehce čistitelný povrch a nevyžadují ani z dlouhodobého hlediska žádnou údržbu.

Délka prken lavičky

 • Jako výrobce si vám můžeme dovolit nabídnout mnoho různých variant. Samozřejmostí jsou různé délky a výšky prken, které ve standardu děláme v délce 1 000, 1 200, 1 500 a 1 700 mm o výšce 40 mm nebo u prken délky 2 000 mm výška 50 mm.

Odstíny

 • Plastová lavičková prkna dodáváme pouze v jednom odstínu a to tmavě hnědá.

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Betonová lavička Seo s betonovou vymývanou nohou a plastovými prkny - PROFIBA s.r.o.

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceSpecialisté na světelné dekoraceVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePavlacký s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutNÁBYTEK HONZA s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůPřední výrobce městského mobiliářeKompletní vybavení školPRECOL s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyREX, s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůNejlevnější nádoby na zimní posypStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!KASFORM s.r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyRadarové měřiče rychlostiELKOPLAST CZ, s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnBezpečnosť cestnej premávkyL - DEN Slovakia, spol. s r.o.XAN 89 s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.owww.dina.skLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČ