Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaProdej a pronájem dopravního značeníTERAsport-Müller, s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuDesignový městský mobiliářProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuMobiliář, tabule, vitrínyDopravní značení K.H. s.r.o.Informativní radarové měřičeREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Interiérové sportovní povrchyFunny sport s.r.o.WORKOUT SPIRITSpolehlivý partner pro města a obceMěstské informačně orientační systémyTEWIKO systems s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíVybavení pro obce, školy a firmyŠkolex s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaA Sport Produkt s.r.o.Para Invest s.r.o.Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyŠatní skříňky s grafickým motívemColmex - posilovny, fitparky, workoutVánoční výzdoba s 40 letou tradicíNábytek a vybavení do MŠHřiště pod květinou, s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekwww.tabule-nabytek.czHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceRVL13

Venkovní stojan na dezinfekční přípravek na ruce - COLMEX s.r.o.

Venkovní stojan na dezinfekční přípravek na ruce

Jako rychlou reakci nejen na epidemii koronaviru nabízíme nově za zaváděcí cenu venkovní stojany s dezinfekčním přípravkem na ruce. Možnost udržovat si ruce bezpečně čisté uvítají všichni občané, nejenom ti starší nebo nemocní se sníženou imunitou.

COLMEX s.r.o.

Místa, kde by měl stojan na dezinfekci rukou stát

  • Před budovami úřadů, škol, zdravotních zařízení a sociálních služeb
  • MHD, autobusových a vlakových zastávek a u veřejných WC
  • Na náměstích, v parcích, u pošt a obchodů

Všude tam, kde je u vás největší koncentrace lidí.
Dodržení hygieny během celého dne se nyní stává automatickou součástí života nás všech!

COLMEX s.r.o.

Venkovní stojan je vyroben z kombinací vhodných materiálů k venkovnímu použití, které zajišťují bezpečné používání včetně doplňování dezinfekce s přesným dávkováním, které omezuje plýtvání roztokem. Je ukotven do země nebo nabízíme mobilní variantu.

VENKOVNÍ STOJAN na dezinfekční přípravek na ruce je

  • levným a pohotovým řešením NOVÉ SITUACE PANDEMIE Covid-19
  • stojan s dezinfekcí je malá INVESTICE S VELKÝM EFEKTEM pro minimalizaci infekce
  • slouží jako PREVENCE ŠÍŘENÍ NÁKAZY
  • STOJAN zvyšuje ochranu a bezpečí lidí
  • použití STOJANU je výrazem ohleduplnosti k těm druhým!
  • buďte připraveni a zvykněte si na fakt, že zvýšená pravidla a potřeby hygieny se stala nedílnou a zároveň rutinní součástí našeho života.

Jako zástupci samosprávy se budete muset rozhodnout, jak občanům nabídnout vhodnou, nenákladnou, jednoduchou, a především bezpečnou možnost dezinfekce rukou.

Pořídit venkovní stojany na dezinfekci rukou do frekventovaných míst je prvním krokem, který
můžete s malým rozpočtem v rámci svých pravomocí udělat hned.

COLMEX s.r.o.

Koupí stojanu zajistíte pocit bezpečí vašich občanů

Neotálejte s objednáním, objednávky vykrýváme postupně. Chceme vyhovět všem!
Potřebné kusy objednávejte najednou, instalace se tím urychlí!

Potřebujete více informací? KONTAKTUJTE NÁS! 

+420 773 666 066 nebo +420 776 776 033

COLMEX s.r.o.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuPavlacký s.r.o.KASFORM s.r.o.www.dina.skNÁBYTEK HONZA s.r.o.XAN 89 s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školBezpečnosť cestnej premávkyROYAL TECH s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnBerger-Huck s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutOsvětlení - ozvučení měst a obcíREX, s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČELKOPLAST CZ, s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.PRECOL s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceRadarové měřiče rychlostiVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIO3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyPřední výrobce městského mobiliářeKompletní vybavení školPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoracePovrchy EPDM včetně herních prvkůVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVýrobce venkovních vitrín a mobiliáře