Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaMěstské informačně orientační systémyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halVánoční výzdoba s 40 letou tradicíDesignový městský mobiliářREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Informativní radarové měřičeČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuŠatní skříňky s grafickým motívemIng. Jiří Huptych – J.I.H.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíHřiště pod květinou, s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyŠkolex s.r.o.Vybavení pro obce, školy a firmyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuPara Invest s.r.o.www.tabule-nabytek.czVáš specialista na kovový nábytekTERAsport-Müller, s.r.o.Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyDopravní značení K.H. s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obcePopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaColmex - posilovny, fitparky, workoutRVL13František Křivák - TEROSATNábytek a vybavení do MŠProdej a pronájem dopravního značeníMobiliář, tabule, vitrínyWORKOUT SPIRITHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceInteriérové sportovní povrchyČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekFunny sport s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992TEWIKO systems s.r.o.

Venkovní stojan na dezinfekční přípravek na ruce - COLMEX s.r.o.

Venkovní stojan na dezinfekční přípravek na ruce

Jako rychlou reakci nejen na epidemii koronaviru nabízíme nově za zaváděcí cenu venkovní stojany s dezinfekčním přípravkem na ruce. Možnost udržovat si ruce bezpečně čisté uvítají všichni občané, nejenom ti starší nebo nemocní se sníženou imunitou.

COLMEX s.r.o.

Místa, kde by měl stojan na dezinfekci rukou stát

  • Před budovami úřadů, škol, zdravotních zařízení a sociálních služeb
  • MHD, autobusových a vlakových zastávek a u veřejných WC
  • Na náměstích, v parcích, u pošt a obchodů

Všude tam, kde je u vás největší koncentrace lidí.
Dodržení hygieny během celého dne se nyní stává automatickou součástí života nás všech!

COLMEX s.r.o.

Venkovní stojan je vyroben z kombinací vhodných materiálů k venkovnímu použití, které zajišťují bezpečné používání včetně doplňování dezinfekce s přesným dávkováním, které omezuje plýtvání roztokem. Je ukotven do země nebo nabízíme mobilní variantu.

VENKOVNÍ STOJAN na dezinfekční přípravek na ruce je

  • levným a pohotovým řešením NOVÉ SITUACE PANDEMIE Covid-19
  • stojan s dezinfekcí je malá INVESTICE S VELKÝM EFEKTEM pro minimalizaci infekce
  • slouží jako PREVENCE ŠÍŘENÍ NÁKAZY
  • STOJAN zvyšuje ochranu a bezpečí lidí
  • použití STOJANU je výrazem ohleduplnosti k těm druhým!
  • buďte připraveni a zvykněte si na fakt, že zvýšená pravidla a potřeby hygieny se stala nedílnou a zároveň rutinní součástí našeho života.

Jako zástupci samosprávy se budete muset rozhodnout, jak občanům nabídnout vhodnou, nenákladnou, jednoduchou, a především bezpečnou možnost dezinfekce rukou.

Pořídit venkovní stojany na dezinfekci rukou do frekventovaných míst je prvním krokem, který
můžete s malým rozpočtem v rámci svých pravomocí udělat hned.

COLMEX s.r.o.

Koupí stojanu zajistíte pocit bezpečí vašich občanů

Neotálejte s objednáním, objednávky vykrýváme postupně. Chceme vyhovět všem!
Potřebné kusy objednávejte najednou, instalace se tím urychlí!

Potřebujete více informací? KONTAKTUJTE NÁS! 

+420 773 666 066 nebo +420 776 776 033

COLMEX s.r.o.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuPovrchy EPDM včetně herních prvkůPřední výrobce městského mobiliářeVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školSpecialisté na světelné dekoraceRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůREX, s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.XAN 89 s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČNejlevnější nádoby na zimní posypwww.dina.skMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyPRECOL s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníElephant smile CZ, s.r.o3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyROYAL TECH s.r.o.KASFORM s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONNÁBYTEK HONZA s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Kompletní vybavení školVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Berger-Huck s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Pavlacký s.r.o.Radarové měřiče rychlostiStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIO