Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíFrantišek Křivák - TEROSATVánoční výzdoba s 40 letou tradicíŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Linea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaWORKOUT SPIRITDesignový městský mobiliářHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Spolehlivý partner pro města a obceProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuVáš specialista na kovový nábytekČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekInteriérové sportovní povrchyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halDopravní značení K.H. s.r.o.Školex s.r.o.Vybavení pro obce, školy a firmyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.Městské informačně orientační systémyTEWIKO systems s.r.o.Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyŠatní skříňky s grafickým motívemHřiště pod květinou, s.r.o.RVL13www.tabule-nabytek.czTERAsport-Müller, s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuProdej a pronájem dopravního značeníColmex - posilovny, fitparky, workoutMobiliář, tabule, vitrínyFunny sport s.r.o.Para Invest s.r.o.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíNábytek a vybavení do MŠInformativní radarové měřiče

Venkovní stojan na dezinfekční přípravek na ruce - COLMEX s.r.o.

Venkovní stojan na dezinfekční přípravek na ruce

Jako rychlou reakci nejen na epidemii koronaviru nabízíme nově za zaváděcí cenu venkovní stojany s dezinfekčním přípravkem na ruce. Možnost udržovat si ruce bezpečně čisté uvítají všichni občané, nejenom ti starší nebo nemocní se sníženou imunitou.

COLMEX s.r.o.

Místa, kde by měl stojan na dezinfekci rukou stát

  • Před budovami úřadů, škol, zdravotních zařízení a sociálních služeb
  • MHD, autobusových a vlakových zastávek a u veřejných WC
  • Na náměstích, v parcích, u pošt a obchodů

Všude tam, kde je u vás největší koncentrace lidí.
Dodržení hygieny během celého dne se nyní stává automatickou součástí života nás všech!

COLMEX s.r.o.

Venkovní stojan je vyroben z kombinací vhodných materiálů k venkovnímu použití, které zajišťují bezpečné používání včetně doplňování dezinfekce s přesným dávkováním, které omezuje plýtvání roztokem. Je ukotven do země nebo nabízíme mobilní variantu.

VENKOVNÍ STOJAN na dezinfekční přípravek na ruce je

  • levným a pohotovým řešením NOVÉ SITUACE PANDEMIE Covid-19
  • stojan s dezinfekcí je malá INVESTICE S VELKÝM EFEKTEM pro minimalizaci infekce
  • slouží jako PREVENCE ŠÍŘENÍ NÁKAZY
  • STOJAN zvyšuje ochranu a bezpečí lidí
  • použití STOJANU je výrazem ohleduplnosti k těm druhým!
  • buďte připraveni a zvykněte si na fakt, že zvýšená pravidla a potřeby hygieny se stala nedílnou a zároveň rutinní součástí našeho života.

Jako zástupci samosprávy se budete muset rozhodnout, jak občanům nabídnout vhodnou, nenákladnou, jednoduchou, a především bezpečnou možnost dezinfekce rukou.

Pořídit venkovní stojany na dezinfekci rukou do frekventovaných míst je prvním krokem, který
můžete s malým rozpočtem v rámci svých pravomocí udělat hned.

COLMEX s.r.o.

Koupí stojanu zajistíte pocit bezpečí vašich občanů

Neotálejte s objednáním, objednávky vykrýváme postupně. Chceme vyhovět všem!
Potřebné kusy objednávejte najednou, instalace se tím urychlí!

Potřebujete více informací? KONTAKTUJTE NÁS! 

+420 773 666 066 nebo +420 776 776 033

COLMEX s.r.o.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůwww.dina.skVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČKompletní vybavení školBezpečnosť cestnej premávkyREX, s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyELKOPLAST CZ, s.r.o.Radarové měřiče rychlostiKASFORM s.r.o.Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých škol3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnXAN 89 s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIONÁBYTEK HONZA s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypSpecialisté na světelné dekoraceBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceElephant smile CZ, s.r.oPRECOL s.r.o.Pavlacký s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Podlahy a sportovní podlahy MANBerger-Huck s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeOsvětlení - ozvučení měst a obcíČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníPřední výrobce městského mobiliářeVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKON