Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaInformativní radarové měřičePopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaVybavení pro obce, školy a firmyMěstské informačně orientační systémyDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuHřiště pod květinou, s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuSpolehlivý partner pro města a obceTERAsport-Müller, s.r.o.Para Invest s.r.o.Interiérové sportovní povrchyFunny sport s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceIng. Jiří Huptych – J.I.H.TEWIKO systems s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekDesignový městský mobiliářOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíRVL13Český výrobce vánočních a světelných dekoracíColmex - posilovny, fitparky, workoutVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halVáš specialista na kovový nábytekwww.tabule-nabytek.czŠatní skříňky s grafickým motívemNábytek a vybavení do MŠŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíWORKOUT SPIRITŠkolex s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.František Křivák - TEROSATKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školy

Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám novinku na českém trhu a to šatní skříňky s grafickým motivem. Na dvířkách skříněk realizujeme grafické motivy technikou velkoplošného solventního tisku. Můžete si vybrat vlastní motiv nebo motiv z naší nabídky.

Naše motivy najdete na  www.metaltrend.cz

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Každá skříňka větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu. Uzamykání je kódovacím zámkem. Každý žák kód, který si navolí. K skříňkám dodáváme generální klíč, kterým se skříňka otevřít a už nastavený kód změnit.

V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. V různých výškách, vhodné i pro mladší žáky.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuXAN 89 s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANwww.dina.skVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČPovrchy EPDM včetně herních prvků3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyPavlacký s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníPřední výrobce městského mobiliářeVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceBezpečnosť cestnej premávkyBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONKompletní vybavení školNÁBYTEK HONZA s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKRadarové měřiče rychlostiPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceNejlevnější nádoby na zimní posypPRECOL s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyROYAL TECH s.r.o.Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Výrobce venkovních vitrín a mobiliářeBerger-Huck s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěL - DEN Slovakia, spol. s r.o.REX, s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyElephant smile CZ, s.r.oStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůKASFORM s.r.o.