Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaTERAsport-Müller, s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.Interiérové sportovní povrchyŠatní skříňky s grafickým motívemPara Invest s.r.o.Vybavení pro obce, školy a firmyKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekSpolehlivý partner pro města a obceDesignový městský mobiliářHřiště pod květinou, s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Mobiliář, tabule, vitrínyPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaIng. Jiří Huptych – J.I.H.Colmex - posilovny, fitparky, workoutMěstské informačně orientační systémyWORKOUT SPIRITČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíInformativní radarové měřičeMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halŠkolex s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.www.tabule-nabytek.czREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.RVL13Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíFunny sport s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekProdej a pronájem dopravního značeníHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozu

Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám novinku na českém trhu a to šatní skříňky s grafickým motivem. Na dvířkách skříněk realizujeme grafické motivy technikou velkoplošného solventního tisku. Můžete si vybrat vlastní motiv nebo motiv z naší nabídky.

Naše motivy najdete na  www.metaltrend.cz

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Každá skříňka větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu. Uzamykání je kódovacím zámkem. Každý žák kód, který si navolí. K skříňkám dodáváme generální klíč, kterým se skříňka otevřít a už nastavený kód změnit.

V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. V různých výškách, vhodné i pro mladší žáky.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuBezpečnosť cestnej premávkyVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeXAN 89 s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANwww.dina.skNejlevnější nádoby na zimní posypElephant smile CZ, s.r.oL - DEN Slovakia, spol. s r.o.REX, s.r.o.KASFORM s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůELKOPLAST CZ, s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOROYAL TECH s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyOsvětlení - ozvučení měst a obcíVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONKompletní vybavení školVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Přední výrobce městského mobiliářeVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Pavlacký s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceNÁBYTEK HONZA s.r.o.Radarové měřiče rychlostiČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníPRECOL s.r.o.