Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaColmex - posilovny, fitparky, workoutŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyWORKOUT SPIRITREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyVybavení pro obce, školy a firmyFrantišek Křivák - TEROSATDesignový městský mobiliářDopravní značení K.H. s.r.o.Školex s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.A Sport Produkt s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceInformativní radarové měřičeProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halTEWIKO systems s.r.o.Interiérové sportovní povrchyFunny sport s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaSpolehlivý partner pro města a obceProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuwww.tabule-nabytek.czMěstské informačně orientační systémyŠatní skříňky s grafickým motívemMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekRVL13TERAsport-Müller, s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíHřiště pod květinou, s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuPara Invest s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠVáš specialista na kovový nábytek

Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám novinku na českém trhu a to šatní skříňky s grafickým motivem. Na dvířkách skříněk realizujeme grafické motivy technikou velkoplošného solventního tisku. Můžete si vybrat vlastní motiv nebo motiv z naší nabídky.

Naše motivy najdete na  www.metaltrend.cz

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Každá skříňka větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu. Uzamykání je kódovacím zámkem. Každý žák kód, který si navolí. K skříňkám dodáváme generální klíč, kterým se skříňka otevřít a už nastavený kód změnit.

V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. V různých výškách, vhodné i pro mladší žáky.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školElephant smile CZ, s.r.oVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceNÁBYTEK HONZA s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!ELKOPLAST CZ, s.r.o.Kompletní vybavení školRadarové měřiče rychlostiNejlevnější nádoby na zimní posypKASFORM s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyROYAL TECH s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťePodlahy a sportovní podlahy MANwww.dina.skPavlacký s.r.o.XAN 89 s.r.o.REX, s.r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníPřední výrobce městského mobiliářeVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyPovrchy EPDM včetně herních prvkůVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePRECOL s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČBerger-Huck s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěn