Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaHřiště pod květinou, s.r.o.RVL13Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuProdej a pronájem dopravního značeníNábytek a vybavení do MŠPara Invest s.r.o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutA Sport Produkt s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halIng. Jiří Huptych – J.I.H.TEWIKO systems s.r.o.Vybavení pro obce, školy a firmyWORKOUT SPIRITTERAsport-Müller, s.r.o.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMobiliář, tabule, vitrínyDesignový městský mobiliářMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVáš specialista na kovový nábytekInteriérové sportovní povrchyMěstské informačně orientační systémywww.tabule-nabytek.czOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Spolehlivý partner pro města a obceKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyDopravní značení K.H. s.r.o.Školex s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceŠatní skříňky s grafickým motívemŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Informativní radarové měřičePopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuFunny sport s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.

Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám šatní skříňky, jejichž cena Vás jistě osloví. Uvažujete nad změnou šatny ve Vaší škole? Máte obavy, že si je z Vašeho rozpočtu nemůžete dovolit? Tyto skříňky si dovolit můžete.

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Paleta barev je široká, až 16 barev bez příplatku. Barvy můžete na dvířkách libovolně kombinovat bez příplatku. Každá skříňka má větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu (v případě zájmu Vám umíme podle představ dodat skříňky s poličkou navíc).

Dvířka skříňky jsou speciálně upravené, což zvyšuje jejich pevnost. Uzamykání je cylindrickým zámkem, ke kterému dodáváme dva klíče a generální klíč k celé dodávce nebo úchytem na visací zámek. V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. Výška skříněk je 1800 mm a hloubka 500 mm.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuBerger-Huck s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeREX, s.r.o.Přední výrobce městského mobiliářePavlacký s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANKASFORM s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIORevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnXAN 89 s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůBezpečnosť cestnej premávkywww.dina.skVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školNÁBYTEK HONZA s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeKompletní vybavení školVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.Specialisté na světelné dekoracePRECOL s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyRadarové měřiče rychlostiOsvětlení - ozvučení měst a obcíVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONNejlevnější nádoby na zimní posypELKOPLAST CZ, s.r.o.