Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceColmex - posilovny, fitparky, workoutFrantišek Křivák - TEROSATwww.tabule-nabytek.czProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíInteriérové sportovní povrchyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Školex s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekTERAsport-Müller, s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.Para Invest s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyFunny sport s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuDopravní značení K.H. s.r.o.Designový městský mobiliářČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíSpolehlivý partner pro města a obceVybavení pro obce, školy a firmyWORKOUT SPIRITŠatní skříňky s grafickým motívemTEWIKO systems s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíIng. Jiří Huptych – J.I.H.Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaProdej a pronájem dopravního značeníMěstské informačně orientační systémyMobiliář, tabule, vitrínyInformativní radarové měřičeDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuRVL13

Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám šatní skříňky, jejichž cena Vás jistě osloví. Uvažujete nad změnou šatny ve Vaší škole? Máte obavy, že si je z Vašeho rozpočtu nemůžete dovolit? Tyto skříňky si dovolit můžete.

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Paleta barev je široká, až 16 barev bez příplatku. Barvy můžete na dvířkách libovolně kombinovat bez příplatku. Každá skříňka má větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu (v případě zájmu Vám umíme podle představ dodat skříňky s poličkou navíc).

Dvířka skříňky jsou speciálně upravené, což zvyšuje jejich pevnost. Uzamykání je cylindrickým zámkem, ke kterému dodáváme dva klíče a generální klíč k celé dodávce nebo úchytem na visací zámek. V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. Výška skříněk je 1800 mm a hloubka 500 mm.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuNejlevnější nádoby na zimní posypKASFORM s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Výrobce venkovních vitrín a mobiliáře3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyREX, s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěwww.dina.skVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceKompletní vybavení školStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Přední výrobce městského mobiliářeVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínySpecialisté na světelné dekoraceRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKPRECOL s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONBerger-Huck s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyPovrchy EPDM včetně herních prvkůRadarové měřiče rychlostiVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníELKOPLAST CZ, s.r.o.Pavlacký s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Elephant smile CZ, s.r.oKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školROYAL TECH s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!XAN 89 s.r.o.Vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěn