Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaDopravní značení K.H. s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halTEWIKO systems s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyHřiště pod květinou, s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuMobiliář, tabule, vitrínyWORKOUT SPIRITVánoční výzdoba s 40 letou tradicíProdej a pronájem dopravního značeníPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Colmex - posilovny, fitparky, workoutIng. Jiří Huptych – J.I.H.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceVybavení pro obce, školy a firmyMěstské informačně orientační systémyŠatní skříňky s grafickým motívemVáš specialista na kovový nábytekŠkolex s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíInformativní radarové měřičeTERAsport-Müller, s.r.o.Para Invest s.r.o.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíSpolehlivý partner pro města a obceFunny sport s.r.o.RVL13Nábytek a vybavení do MŠInteriérové sportovní povrchyA Sport Produkt s.r.o.František Křivák - TEROSATwww.tabule-nabytek.czDesignový městský mobiliářČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavek

Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám šatní skříňky, jejichž cena Vás jistě osloví. Uvažujete nad změnou šatny ve Vaší škole? Máte obavy, že si je z Vašeho rozpočtu nemůžete dovolit? Tyto skříňky si dovolit můžete.

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Paleta barev je široká, až 16 barev bez příplatku. Barvy můžete na dvířkách libovolně kombinovat bez příplatku. Každá skříňka má větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu (v případě zájmu Vám umíme podle představ dodat skříňky s poličkou navíc).

Dvířka skříňky jsou speciálně upravené, což zvyšuje jejich pevnost. Uzamykání je cylindrickým zámkem, ke kterému dodáváme dva klíče a generální klíč k celé dodávce nebo úchytem na visací zámek. V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. Výška skříněk je 1800 mm a hloubka 500 mm.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuwww.dina.skBezpečnosť cestnej premávkyRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnROYAL TECH s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Výrobce venkovních vitrín a mobiliářeBerger-Huck s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOPRECOL s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůNÁBYTEK HONZA s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřiště3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyKASFORM s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKPodlahy a sportovní podlahy MANPřední výrobce městského mobiliářeČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníRadarové měřiče rychlostiSpecialisté na světelné dekoraceMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyREX, s.r.o.Vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceELKOPLAST CZ, s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oXAN 89 s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePavlacký s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypKompletní vybavení škol