Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuUrbania, s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Školex s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuMobiliář, tabule, vitrínySpolehlivý partner pro města a obceREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskywww.tabule-nabytek.czTERAsport-Müller, s.r.o.Funny sport s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaDopravní značení K.H. s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVše pro školy a školkyPara Invest s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíLinea SK, s.r.o.WORKOUT SPIRITMěstské informačně orientační systémyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halColmex - posilovny, fitparky, workoutKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaHřiště pod květinou, s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníVáš specialista na kovový nábytekMK hlas, s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíInteriérové sportovní povrchyDesignový městský mobiliářČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavek

Řada GXC – Celokovové posilovací stroje se zátěží - COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Venku jako v posilovně

NOVINKA

8 VARIANT POSILOVACÍCH STROJŮ

  • Závaží až 50 Kg
  • Litinové disky
  • Komplexní zátěž
  • Tradiční posilování

8 variant posilovacích strojů s přídavným závažím na ven

COLMEX s.r.o.

Abdominal trainer

Posilovací stroj na břišní svalstvo
Procvičení a zpevnění břišních svalů, štíhlý pas, zlepšení funkce a pohyblivosti kyčelních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Squal - Dead lift

Posilovací stroj na dřep/mrtvý tah
Procvičení velkého hýžďového svalu (gluteus maximus), čtyřhlavého stehenního svalu, posílení svalů dolních končetin a zlepšení pohyblivosti kolenního kloubu.

COLMEX s.r.o.

Shoulder Press

Posilovací stroj – tlaky na ramena
Procvičení deltových svalů (ramena) a bicepsu, posílení a stabilizace funkce loktů a ramenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Rowing Machine

Posilovací stroj na zádové svalstvo a paže – veslování
Procvičení širokého svalu zádového a bicepsu, posílení a stabilizace funkce loktů a ramenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Pec or Fly

Posilovací stroj na zadní deltové svaly
Procvičení zadní části deltového (ramenního) svalu, posílení horních končetiny, zlepšení funkce a pružnosti loktů a ramenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Leg Extension

Posilovací stroj na přední část stehen – předkopávání
Procvičení čtyřhlavého stehenního svalu, posílení a stabilizace funkce kolenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Leg Curl

Posilovací stroj na zadní část stehen – zakopávání v sedě
Procvičení hamstringů (zadní část stehen) a lýtek, posílení a stabilizace funkce kolenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Lat Machine

Posilovací stroj na zádové svalstvo
Procvičení širokého svalu zádového, bicepsu a tricepsu, posílení a stabilizace funkce loktů a ramenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

ZDARMA

  • Vypracujeme pro vás základní projektovou dokumentaci
  • Nakreslíme 3D vizualizaci. Ta Vaši myšlenku prodá!
  • Naučíme Vás i ostatní, jak se na strojích cvičí

Proč právě Colmex:

  • Odvádíme kvalitní práci, přes 2000 realizací to potvrzuje
  • Cvičí s námi lidé ve 30 zemích
  • Vyvíjíme, testujeme a splňujeme předepsané normy

Řada je vyrobena z oceli, práškově lakována v oblíbené barevné kombinaci. Sedátka a opěrátka jsou z tvrzených desek HDPE a pohyblivé kotouče z pogumované litiny.

COLMEX s.r.o.

A víte, že?
CROSSFIT je cvičení v kombinaci s vlastní vahou těla a závažím. Proto doplňte stroje na vaše hřiště k workoutové sestavě a fitparku, umožníte sportovcům nové možnosti aktivního cvičení i nové fáze tréninku.


Naše venkovní posilovací stroje s přídavným závažím přitáhnou do veřejného prostoru i ty nejzarytější vyznavače fitness center a budovatelů svalové hmoty.

Zavolejte nám nebo napište, reagujeme rychle!

+420 773 666 066
info@colmex.cz

COLMEX s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha 3
Kancelář a sklady: Hlavní 1199, 251 68 Hlubočinka
+420 773 666 066, +420 776 776 033
info@colmex.cz, www.colmex.cz

Objednávka - Řada GXC – Celokovové posilovací stroje se zátěží - COLMEX s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíOsvětlení - ozvučení měst a obcíVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANSpecialisté na světelné dekoracePosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceROYAL TECH s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeBezpečnosť cestnej premávkyStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyPRECOL s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnNejlevnější nádoby na zimní posypManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuDětská hřiště, fitness & workoutBerger-Huck s.r.o.Radarové měřiče rychlostiKASFORM s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školElephant smile CZ, s.r.oELKOPLAST CZ, s.r.o.www.dina.skPavlacký s.r.o.REX, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřiště3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníKompletní vybavení školNÁBYTEK HONZA s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.XAN 89 s.r.o.