Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekVybavení pro obce, školy a firmyDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaTERAsport-Müller, s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceFunny sport s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Colmex - posilovny, fitparky, workoutMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Urbania, s.r.o.Interiérové sportovní povrchyInformativní radarové měřičeMobiliář, tabule, vitrínyA Sport Produkt s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníŠkolex s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaMK hlas, s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuDesignový městský mobiliářKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školySpolehlivý partner pro města a obceWORKOUT SPIRITVánoční výzdoba s 40 letou tradicíREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.Městské informačně orientační systémyŠatní skříňky s grafickým motívemČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekHřiště pod květinou, s.r.o.www.tabule-nabytek.czPara Invest s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových hal

Řada GXC – Celokovové posilovací stroje se zátěží - COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Venku jako v posilovně

NOVINKA

8 VARIANT POSILOVACÍCH STROJŮ

  • Závaží až 50 Kg
  • Litinové disky
  • Komplexní zátěž
  • Tradiční posilování

8 variant posilovacích strojů s přídavným závažím na ven

COLMEX s.r.o.

Abdominal trainer

Posilovací stroj na břišní svalstvo
Procvičení a zpevnění břišních svalů, štíhlý pas, zlepšení funkce a pohyblivosti kyčelních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Squal - Dead lift

Posilovací stroj na dřep/mrtvý tah
Procvičení velkého hýžďového svalu (gluteus maximus), čtyřhlavého stehenního svalu, posílení svalů dolních končetin a zlepšení pohyblivosti kolenního kloubu.

COLMEX s.r.o.

Shoulder Press

Posilovací stroj – tlaky na ramena
Procvičení deltových svalů (ramena) a bicepsu, posílení a stabilizace funkce loktů a ramenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Rowing Machine

Posilovací stroj na zádové svalstvo a paže – veslování
Procvičení širokého svalu zádového a bicepsu, posílení a stabilizace funkce loktů a ramenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Pec or Fly

Posilovací stroj na zadní deltové svaly
Procvičení zadní části deltového (ramenního) svalu, posílení horních končetiny, zlepšení funkce a pružnosti loktů a ramenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Leg Extension

Posilovací stroj na přední část stehen – předkopávání
Procvičení čtyřhlavého stehenního svalu, posílení a stabilizace funkce kolenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Leg Curl

Posilovací stroj na zadní část stehen – zakopávání v sedě
Procvičení hamstringů (zadní část stehen) a lýtek, posílení a stabilizace funkce kolenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

Lat Machine

Posilovací stroj na zádové svalstvo
Procvičení širokého svalu zádového, bicepsu a tricepsu, posílení a stabilizace funkce loktů a ramenních kloubů.

COLMEX s.r.o.

ZDARMA

  • Vypracujeme pro vás základní projektovou dokumentaci
  • Nakreslíme 3D vizualizaci. Ta Vaši myšlenku prodá!
  • Naučíme Vás i ostatní, jak se na strojích cvičí

Proč právě Colmex:

  • Odvádíme kvalitní práci, přes 2000 realizací to potvrzuje
  • Cvičí s námi lidé ve 30 zemích
  • Vyvíjíme, testujeme a splňujeme předepsané normy

Řada je vyrobena z oceli, práškově lakována v oblíbené barevné kombinaci. Sedátka a opěrátka jsou z tvrzených desek HDPE a pohyblivé kotouče z pogumované litiny.

COLMEX s.r.o.

A víte, že?
CROSSFIT je cvičení v kombinaci s vlastní vahou těla a závažím. Proto doplňte stroje na vaše hřiště k workoutové sestavě a fitparku, umožníte sportovcům nové možnosti aktivního cvičení i nové fáze tréninku.


Naše venkovní posilovací stroje s přídavným závažím přitáhnou do veřejného prostoru i ty nejzarytější vyznavače fitness center a budovatelů svalové hmoty.

Zavolejte nám nebo napište, reagujeme rychle!

+420 773 666 066
info@colmex.cz

COLMEX s.r.o.
Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha 3
Kancelář a sklady: Hlavní 1199, 251 68 Hlubočinka
+420 773 666 066, +420 776 776 033
info@colmex.cz, www.colmex.cz

Objednávka - Řada GXC – Celokovové posilovací stroje se zátěží - COLMEX s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěROYAL TECH s.r.o.Kompletní vybavení školNejlevnější nádoby na zimní posyp3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyBerger-Huck s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnNÁBYTEK HONZA s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOKASFORM s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyPRECOL s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Manutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníDětská hřiště, fitness & workoutRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKRadarové měřiče rychlostiVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePodlahy a sportovní podlahy MANPavlacký s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťewww.dina.skSpecialisté na světelné dekoraceL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Výrobce venkovních vitrín a mobiliářeXAN 89 s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oPřední výrobce městského mobiliářeREX, s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.