Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíFrantišek Křivák - TEROSATVánoční výzdoba s 40 letou tradicíŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Linea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaVybavení pro obce, školy a firmyProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíFunny sport s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.www.tabule-nabytek.czPara Invest s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992WORKOUT SPIRITSpolehlivý partner pro města a obceHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceDesignový městský mobiliářŠkolex s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníRVL13Nábytek a vybavení do MŠColmex - posilovny, fitparky, workoutVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halVáš specialista na kovový nábytekMěstské informačně orientační systémyTERAsport-Müller, s.r.o.Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuA Sport Produkt s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Informativní radarové měřičeMobiliář, tabule, vitrínyPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaInteriérové sportovní povrchyŠatní skříňky s grafickým motívemHřiště pod květinou, s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuIng. Jiří Huptych – J.I.H.

Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55% - COLMEX

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55%

Využijte nejvýhodnejší dotační slevovou akci. Vybudujte místo radosti pro své občany, zaměstnance, klienty i pacienty.

PROČ PRÁVE COLMEX?

  • Jsme 10 let na trhu.
  • Máme za sebou 1870 realizací. Nejvíc ze všech.
  • Cvičí s námi lidé ve 23 zemích.
  • Testujeme, zkoušíme a splňujeme předepsané normy.
  • Vyslechneme si vás a dobře poradíme.
FITPARK UDĚLÁ LIDEM RADOST

Chceme i nadále podporovat zdraví občanu a sociálně ohrožených skupin obyvatel, a proto vám pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit venkovní hřiště, které bude sloužit opravdu každému, bez rozdílu veku, pohlaví či zájmu. Každý přece ví, že pohyb je pro zdraví potřeba.

COLMEX s.r.o.

STAROSTI NECHTE NA NÁS

Poradíme vám s výběrem, navrhneme, a nakonec i postavíme to správné hřiště včetně dopadové plochy.

COLMEX s.r.o.

ZVÝHODNENÁ NABÍDKA SESTAV CX

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.Vyplňte žádost o dotovanou podporu vašeho záměru, ať už jste starosta nebo ředitel dětské léčebny. Nové hřiště můžete mít třeba do týdne. Jak řeknete.

POSKYTOVANÁ DOTAČNÍ AKCE JE OMEZENÁ POUZE DO PODPORY 100 PROJEKTU. NEVÁHEJTE!

Žádost online www.colmex.cz/zadost    Nebo volejte 773 666 066

COLMEX s.r.o.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěRadarové měřiče rychlostiVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.XAN 89 s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceKompletní vybavení školZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školPovrchy EPDM včetně herních prvkůPavlacký s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeNejlevnější nádoby na zimní posypKASFORM s.r.o.PRECOL s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.www.dina.skLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyPřední výrobce městského mobiliářeVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeElephant smile CZ, s.r.oPodlahy a sportovní podlahy MANBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!NÁBYTEK HONZA s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONREX, s.r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyBerger-Huck s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnSpecialisté na světelné dekorace