Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyColmex - posilovny, fitparky, workoutWORKOUT SPIRITDětská hřiště od TR AntošPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.František Křivák - TEROSATVáš specialista na kovový nábytekVše pro školy a školkyTEWIKO systems s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekDopravní značení K.H. s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Český výrobce vánočních a světelných dekoracíDesignový městský mobiliářHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaMěstské informačně orientační systémyMK hlas, s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyIng. Jiří Huptych – J.I.H.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuLinea SK, s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyVánoční výzdoba s 40 letou tradicíMěstský mobiliář, prvky pro panelové domywww.tabule-nabytek.czUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuFunny sport s.r.o.Para Invest s.r.o.Interiérové sportovní povrchySpolehlivý partner pro města a obceVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halŠkolex s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.

Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55% - COLMEX

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55%

Využijte nejvýhodnejší dotační slevovou akci. Vybudujte místo radosti pro své občany, zaměstnance, klienty i pacienty.

PROČ PRÁVE COLMEX?

  • Jsme 10 let na trhu.
  • Máme za sebou 1870 realizací. Nejvíc ze všech.
  • Cvičí s námi lidé ve 23 zemích.
  • Testujeme, zkoušíme a splňujeme předepsané normy.
  • Vyslechneme si vás a dobře poradíme.
FITPARK UDĚLÁ LIDEM RADOST

Chceme i nadále podporovat zdraví občanu a sociálně ohrožených skupin obyvatel, a proto vám pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit venkovní hřiště, které bude sloužit opravdu každému, bez rozdílu veku, pohlaví či zájmu. Každý přece ví, že pohyb je pro zdraví potřeba.

COLMEX s.r.o.

STAROSTI NECHTE NA NÁS

Poradíme vám s výběrem, navrhneme, a nakonec i postavíme to správné hřiště včetně dopadové plochy.

COLMEX s.r.o.

ZVÝHODNENÁ NABÍDKA SESTAV CX

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.Vyplňte žádost o dotovanou podporu vašeho záměru, ať už jste starosta nebo ředitel dětské léčebny. Nové hřiště můžete mít třeba do týdne. Jak řeknete.

POSKYTOVANÁ DOTAČNÍ AKCE JE OMEZENÁ POUZE DO PODPORY 100 PROJEKTU. NEVÁHEJTE!

Žádost online www.colmex.cz/zadost    Nebo volejte 773 666 066

COLMEX s.r.o.

Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníXAN 89 s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIK3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěDětská hřiště, fitness & workoutKASFORM s.r.o.Pavlacký s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Podlahy a sportovní podlahy MANREX, s.r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníOsvětlení - ozvučení měst a obcíVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuKompletní vybavení školStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.owww.dina.skKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školBezpečnosť cestnej premávkyELKOPLAST CZ, s.r.o.PRECOL s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypRadarové měřiče rychlosti