Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaIng. Jiří Huptych – J.I.H.RVL13www.tabule-nabytek.czŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuMěstské informačně orientační systémyPara Invest s.r.o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutŠatní skříňky s grafickým motívemFunny sport s.r.o.Informativní radarové měřičeWORKOUT SPIRITTEWIKO systems s.r.o.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíTERAsport-Müller, s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halInteriérové sportovní povrchyVánoční výzdoba s 40 letou tradicíOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Český výrobce vánočních a světelných dekoracíKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVáš specialista na kovový nábytekA Sport Produkt s.r.o.Školex s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekHřiště pod květinou, s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceProdej a pronájem dopravního značeníVybavení pro obce, školy a firmyDesignový městský mobiliářNábytek a vybavení do MŠSpolehlivý partner pro města a obceDopravní značení K.H. s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technika

Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55% - COLMEX

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55%

Využijte nejvýhodnejší dotační slevovou akci. Vybudujte místo radosti pro své občany, zaměstnance, klienty i pacienty.

PROČ PRÁVE COLMEX?

  • Jsme 10 let na trhu.
  • Máme za sebou 1870 realizací. Nejvíc ze všech.
  • Cvičí s námi lidé ve 23 zemích.
  • Testujeme, zkoušíme a splňujeme předepsané normy.
  • Vyslechneme si vás a dobře poradíme.
FITPARK UDĚLÁ LIDEM RADOST

Chceme i nadále podporovat zdraví občanu a sociálně ohrožených skupin obyvatel, a proto vám pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit venkovní hřiště, které bude sloužit opravdu každému, bez rozdílu veku, pohlaví či zájmu. Každý přece ví, že pohyb je pro zdraví potřeba.

COLMEX s.r.o.

STAROSTI NECHTE NA NÁS

Poradíme vám s výběrem, navrhneme, a nakonec i postavíme to správné hřiště včetně dopadové plochy.

COLMEX s.r.o.

ZVÝHODNENÁ NABÍDKA SESTAV CX

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.Vyplňte žádost o dotovanou podporu vašeho záměru, ať už jste starosta nebo ředitel dětské léčebny. Nové hřiště můžete mít třeba do týdne. Jak řeknete.

POSKYTOVANÁ DOTAČNÍ AKCE JE OMEZENÁ POUZE DO PODPORY 100 PROJEKTU. NEVÁHEJTE!

Žádost online www.colmex.cz/zadost    Nebo volejte 773 666 066

COLMEX s.r.o.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuPovrchy EPDM včetně herních prvkůwww.dina.skOsvětlení - ozvučení měst a obcíKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školBerger-Huck s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Radarové měřiče rychlostiPodlahy a sportovní podlahy MAN3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyROYAL TECH s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutREX, s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Kompletní vybavení školElephant smile CZ, s.r.oELKOPLAST CZ, s.r.o.KASFORM s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníPRECOL s.r.o.XAN 89 s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOBezpečnosť cestnej premávkyVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPavlacký s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Přední výrobce městského mobiliářeNejlevnější nádoby na zimní posypRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceSpecialisté na světelné dekoraceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.