Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekIng. Jiří Huptych – J.I.H.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaWORKOUT SPIRITInteriérové sportovní povrchyA Sport Produkt s.r.o.Městské informačně orientační systémyColmex - posilovny, fitparky, workoutTERAsport-Müller, s.r.o.Urbania, s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaMK hlas, s.r.o.Vybavení pro obce, školy a firmyVánoční výzdoba s 40 letou tradicíŠatní skříňky s grafickým motívemMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyDesignový městský mobiliářPara Invest s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekFunny sport s.r.o.Školex s.r.o.www.tabule-nabytek.czSpolehlivý partner pro města a obceKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuTEWIKO systems s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíMobiliář, tabule, vitrínyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceDopravní značení K.H. s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Prodej a pronájem dopravního značeníInformativní radarové měřiče

Postavte venkovní GYM - COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

POSTAVTE VENKOVNÍ GYM

NOVINKA

  • z nerezového materiálu
  • cvičení s 50ti kilovou zátěží
  • více strojů v nabídce

COLMEX s.r.o.

Výzva pro statné borce i pro začínající cvičence.

Regulovatelná váha dle vlastních fyzických možností.

Na strojích řady GCE se cvičí nejenom pomocí váhy vlastního těla, ale intenzita cvičení se zvyšuje zátěží, která se reguluje posunem celkem 10ti pětikilových disků. Stroje jsou vyrobené z venokovního nerezového materiálu a sedačky jsou z PE materiálu.

COLMEX s.r.o.

Více na: https://www.colmex.cz/produkty/fitness-stroje/rada-ce/

Cena strojů od 99 990,- Kč včetně DPH

Informace a objednávky
Telefon: +420 773 666 066, +420 776 776 033

Objednávka - Postavte venkovní GYM - COLMEX s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíROYAL TECH s.r.o.Výrobce venkovních vitrín a mobiliářeStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníNejlevnější nádoby na zimní posypZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIO3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoracePodlahy a sportovní podlahy MANElephant smile CZ, s.r.oVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONBezpečnosť cestnej premávkyBerger-Huck s.r.o.Pavlacký s.r.o.Přední výrobce městského mobiliářeVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.ELKOPLAST CZ, s.r.o.XAN 89 s.r.o.Manutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůKASFORM s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutwww.dina.skVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.REX, s.r.o.PRECOL s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKKompletní vybavení školRadarové měřiče rychlostiSpecialisté na světelné dekoraceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceNÁBYTEK HONZA s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Osvětlení - ozvučení měst a obcíVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěL - DEN Slovakia, spol. s r.o.