Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíWORKOUT SPIRITA Sport Produkt s.r.o.Informativní radarové měřičeVáš specialista na kovový nábytekUrbania, s.r.o.Šatní skříňky s grafickým motívemČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekFunny sport s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaDopravní značení K.H. s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.Para Invest s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Městské informačně orientační systémyKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyDesignový městský mobiliářČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaSpolehlivý partner pro města a obceOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Interiérové sportovní povrchyDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuMK hlas, s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halŠkolex s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobcewww.tabule-nabytek.czProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuTERAsport-Müller, s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠVybavení pro obce, školy a firmyColmex - posilovny, fitparky, workoutProdej a pronájem dopravního značeníVánoční výzdoba s 40 letou tradicí

Postavte venkovní GYM - COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

POSTAVTE VENKOVNÍ GYM

NOVINKA

  • z nerezového materiálu
  • cvičení s 50ti kilovou zátěží
  • více strojů v nabídce

COLMEX s.r.o.

Výzva pro statné borce i pro začínající cvičence.

Regulovatelná váha dle vlastních fyzických možností.

Na strojích řady GCE se cvičí nejenom pomocí váhy vlastního těla, ale intenzita cvičení se zvyšuje zátěží, která se reguluje posunem celkem 10ti pětikilových disků. Stroje jsou vyrobené z venokovního nerezového materiálu a sedačky jsou z PE materiálu.

COLMEX s.r.o.

Více na: https://www.colmex.cz/produkty/fitness-stroje/rada-ce/

Cena strojů od 99 990,- Kč včetně DPH

Informace a objednávky
Telefon: +420 773 666 066, +420 776 776 033

Objednávka - Postavte venkovní GYM - COLMEX s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceNejkvalitnější vybavení pro street workoutPodlahy a sportovní podlahy MANPřední výrobce městského mobiliářeVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Manutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Elephant smile CZ, s.r.oNejlevnější nádoby na zimní posypStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceOsvětlení - ozvučení měst a obcíZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníDětská hřiště, fitness & workoutVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Pavlacký s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKSpecialisté na světelné dekoraceROYAL TECH s.r.o.PRECOL s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěBezpečnosť cestnej premávkyRadarové měřiče rychlostiNÁBYTEK HONZA s.r.o.Berger-Huck s.r.o.XAN 89 s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutky3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.www.dina.skVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONKASFORM s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Kompletní vybavení školREX, s.r.o.