Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuUrbania, s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Školex s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuMobiliář, tabule, vitrínySpolehlivý partner pro města a obceREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskywww.tabule-nabytek.czTERAsport-Müller, s.r.o.Funny sport s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaDopravní značení K.H. s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVše pro školy a školkyPara Invest s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíLinea SK, s.r.o.WORKOUT SPIRITMěstské informačně orientační systémyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halColmex - posilovny, fitparky, workoutKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaHřiště pod květinou, s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníVáš specialista na kovový nábytekMK hlas, s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíInteriérové sportovní povrchyDesignový městský mobiliářČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavek

Postavte venkovní fitpark Přispějeme vám! - COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte venkovní fitpark Přispějeme vám!

Využijte jedinečnou Dotační slevovou akci. Vybudujte místo radosti pro své občany, studenty či pacienty.

Dotační podpora projektů pro venkovní aktivní cvičení

COLMEX s.r.o.

75 projektů, které budou realizovány se slevou až 55 % z původní ceny

Již po několik let nabízíme českým obcím, městům a institucím podporu při výstavbě venkovních míst pro radost z pohybu, aktivního cvičení a k relaxaci. I v roce 2021 jsme připraveni podpořit až 75 projektů, které obce a města, díky sníženému projektovému rozpočtu, mohou zrealizovat.

Dotační slevová akce je organizována pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu.

Vyplňte kompletní žádost o dotovanou podporu vašeho záměru a nové hřiště bude třeba do týdne. Jak řeknete. Nezávazně, bez zbytečné administrativy a komplikací.

Poradíme vám, jak stroje zkombinovat, aby hřiště mohlo sloužit maminkám, sportovcům, mládeži i seniorům.

Žádost online www.colmex.cz/zadost-wo
Nebo volejte 773 666 066

COLMEX s.r.o.

  • DOTAČNÍ SLEVA
  • 14 STROJŮ V NABÍDCE
  • BONUSY, KTERÉ OCENÍTE

Venkovní fitness stroje k protažení, posilování či relaxaci.

Vhodnou kombinací strojů zajistíte pohyb a venkovní vyžití maminkám, seniorům, sportovcům i lidem po operacích. Podpořte u vás aktivní venkovní pohyb, posílíte zdraví i dobrou náladu.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

PROČ PRÁVĚ COLMEX?

  • Jsme 11 let na trhu.
  • Máme za sebou 2000 realizací. Nejvíc ze všech.
  • Cvičí s námi lidé ve 30 zemích.
  • Vyvíjíme, testujeme a splňujeme předepsané normy.

COLMEX s.r.o.

* Konečná cena je včetně DPH.
Cena ZAHRNUJE MONTÁŽ strojů i bonusů 1 a 2, na TRAVNATÝ povrch. Podmínka je převzetí hřiště v den montáže. Požadované vícepráce budou doúčtovány.

Nabízené varianty lze kombinovat, žádat na více lokalit, či rozdělovat na etapy a množství strojů pro určené lokality dle přání zákazníka. Montáž na jiný než travnatý povrch, je účtována dle specifikace projektu. Bez odvozu a likvidace výkopku. Kompletní informace k akci včetně obchodních podmínek najdete na www.colmex.cz. Změny vyhrazeny. Obrázky jsou pouze ilustrativní.

COLMEX s.r.o.

Dotacní akce? ANO, až 55 %

Poskytovaná dotační akce je omezená pouze do podpory 75 projektů. Neváhejte!

Objednávka - Postavte venkovní fitpark Přispějeme vám! - COLMEX s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíOsvětlení - ozvučení měst a obcíVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANSpecialisté na světelné dekoracePosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceROYAL TECH s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeBezpečnosť cestnej premávkyStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyPRECOL s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnNejlevnější nádoby na zimní posypManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuDětská hřiště, fitness & workoutBerger-Huck s.r.o.Radarové měřiče rychlostiKASFORM s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školElephant smile CZ, s.r.oELKOPLAST CZ, s.r.o.www.dina.skPavlacký s.r.o.REX, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřiště3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníKompletní vybavení školNÁBYTEK HONZA s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.XAN 89 s.r.o.