Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuWORKOUT SPIRITŠkolex s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutUrbania, s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Váš specialista na kovový nábytekMěstské informačně orientační systémyKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyMobiliář, tabule, vitrínySpolehlivý partner pro města a obceA Sport Produkt s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíPara Invest s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaFunny sport s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠwww.tabule-nabytek.czProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuDopravní značení K.H. s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.Šatní skříňky s grafickým motívemIng. Jiří Huptych – J.I.H.TERAsport-Müller, s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníVybavení pro obce, školy a firmyHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceDesignový městský mobiliářVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halHřiště pod květinou, s.r.o.Informativní radarové měřičeČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyInteriérové sportovní povrchyMK hlas, s.r.o.

Postavte venkovní fitpark Přispějeme vám! - COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte venkovní fitpark Přispějeme vám!

Využijte jedinečnou Dotační slevovou akci. Vybudujte místo radosti pro své občany, studenty či pacienty.

Dotační podpora projektů pro venkovní aktivní cvičení

COLMEX s.r.o.

75 projektů, které budou realizovány se slevou až 55 % z původní ceny

Již po několik let nabízíme českým obcím, městům a institucím podporu při výstavbě venkovních míst pro radost z pohybu, aktivního cvičení a k relaxaci. I v roce 2021 jsme připraveni podpořit až 75 projektů, které obce a města, díky sníženému projektovému rozpočtu, mohou zrealizovat.

Dotační slevová akce je organizována pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu.

Vyplňte kompletní žádost o dotovanou podporu vašeho záměru a nové hřiště bude třeba do týdne. Jak řeknete. Nezávazně, bez zbytečné administrativy a komplikací.

Poradíme vám, jak stroje zkombinovat, aby hřiště mohlo sloužit maminkám, sportovcům, mládeži i seniorům.

Žádost online www.colmex.cz/zadost-wo
Nebo volejte 773 666 066

COLMEX s.r.o.

  • DOTAČNÍ SLEVA
  • 14 STROJŮ V NABÍDCE
  • BONUSY, KTERÉ OCENÍTE

Venkovní fitness stroje k protažení, posilování či relaxaci.

Vhodnou kombinací strojů zajistíte pohyb a venkovní vyžití maminkám, seniorům, sportovcům i lidem po operacích. Podpořte u vás aktivní venkovní pohyb, posílíte zdraví i dobrou náladu.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

PROČ PRÁVĚ COLMEX?

  • Jsme 11 let na trhu.
  • Máme za sebou 2000 realizací. Nejvíc ze všech.
  • Cvičí s námi lidé ve 30 zemích.
  • Vyvíjíme, testujeme a splňujeme předepsané normy.

COLMEX s.r.o.

* Konečná cena je včetně DPH.
Cena ZAHRNUJE MONTÁŽ strojů i bonusů 1 a 2, na TRAVNATÝ povrch. Podmínka je převzetí hřiště v den montáže. Požadované vícepráce budou doúčtovány.

Nabízené varianty lze kombinovat, žádat na více lokalit, či rozdělovat na etapy a množství strojů pro určené lokality dle přání zákazníka. Montáž na jiný než travnatý povrch, je účtována dle specifikace projektu. Bez odvozu a likvidace výkopku. Kompletní informace k akci včetně obchodních podmínek najdete na www.colmex.cz. Změny vyhrazeny. Obrázky jsou pouze ilustrativní.

COLMEX s.r.o.

Dotacní akce? ANO, až 55 %

Poskytovaná dotační akce je omezená pouze do podpory 75 projektů. Neváhejte!

Objednávka - Postavte venkovní fitpark Přispějeme vám! - COLMEX s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíPřední výrobce městského mobiliářeELKOPLAST CZ, s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školPodlahy a sportovní podlahy MANVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceSpecialisté na světelné dekoraceBerger-Huck s.r.o.Radarové měřiče rychlostiVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeKompletní vybavení školVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Manutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníXAN 89 s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyKASFORM s.r.o.www.dina.skElephant smile CZ, s.r.oRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceL - DEN Slovakia, spol. s r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíNÁBYTEK HONZA s.r.o.PRECOL s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyREX, s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutPavlacký s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIORevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůNejlevnější nádoby na zimní posypVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!