Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obceProdej a pronájem dopravního značeníMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyTERAsport-Müller, s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyVybavení pro obce, školy a firmyA Sport Produkt s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekwww.tabule-nabytek.czInteriérové sportovní povrchyWORKOUT SPIRITVáš specialista na kovový nábytekDopravní značení K.H. s.r.o.Městské informačně orientační systémyTEWIKO systems s.r.o.Para Invest s.r.o.Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuVánoční výzdoba s 40 letou tradicíInformativní radarové měřičeOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Šatní skříňky s grafickým motívemUrbania, s.r.o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaDesignový městský mobiliářMK hlas, s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Hřiště pod květinou, s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceŠkolex s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaFunny sport s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavu

Postavte Street Workout za méně než polovinu - COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte Street Workout za méně než polovinu

Rádi byste realizovali workoutové hřiště, ale nemáte dostatek financí? Využijte naši dotační slevovou akci, pořídíte hřiště za méně!

Postavíme 80 projektů se slevou až 55 % Podejte si žádost a jeden z nich bude i ten váš!
COLMEX s.r.o.
Street Workoutové sestavy jsou určeny ke cvičení pouze vlastní vahou těla, proto se staly přirozenou součástí veřejných míst. Lidé je mohou využít ke cvičení, posilování i protažení třeba po běhu. Proto je lze umístit u fotbalových hřišť, sportovišť, v parcích i na městských sídlištích.

Workoutové cvičení přináší lidem uvolnění, radost z přirozeného pohybu i potřebnou seberealizaci.

Jako každý rok, i letos přicházíme s nabídkou podpory budování workoutových hřišť. Pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit moderní workoutové hřiště.

Neváhejte s vyplněním žádosti o dotovanou podporu vašeho záměru a vaše workoutové hřiště může stát třeba do týdne. Poradíme vám s výběrem, navrhneme, a nakonec i postavíme to správné hřiště včetně dopadové plochy.

Žádost online www.colmex.cz/zadost-wo
Nebo volejte 773 666 066

COLMEX s.r.o.

  • DOTAČNÍ SLEVA
  • 4 VERZE SESTAV V NABÍDCE
  • BONUSY
  • Postavte STREET WORKOUT, který umožní mladým lidem efektivně cvičit kdykoliv to bude možné. Venku, bezpečně.

Zvýhodněná nabídka workoutových sestav

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

PROČ PRÁVĚ COLMEX?

  • Jsme 11 let na trhu.
  • Máme za sebou 2000 realizací. Nejvíc ze všech.
  • Cvičí s námi lidé ve 30 zemích.
  • Vyvíjíme, testujeme a splňujeme předepsané normy.
  • Vyslechneme si vás a dobře poradíme.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

KONEČNÁ CENA JE VČETNĚ DOPRAVY, BEZ INSTALACE.
INSTALACI NABÍZÍME ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY!
KONEČNÁ CENA JE VČETNĚ DPH.

Nabídku je možné kumulovat nebo rozdělit jak časově, tak i finančně s dodáním například na dvě etapy. Ke každé uvedené variantě je možno doobjednat za zvýhodněnou cenu betonáž, instalaci vybrané sestavy a dopadovou plochu včetně pokládky. Kompletní informace k akci včetně obchodních podmínek najdete na www.colmex.cz. Změny vyhrazeny.
Obrázky jsou pouze ilustrativní.

COLMEX s.r.o.

Dotacní akce? ANO, až 55 %

Poskytovaná dotační akce je omezená pouze do podpory 80 projektů. Neváhejte!

Objednávka - Postavte Street Workout za méně než polovinu - COLMEX s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíELKOPLAST CZ, s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeOsvětlení - ozvučení měst a obcíVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.KASFORM s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceRadarové měřiče rychlostiKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých škol3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyKompletní vybavení školPRECOL s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oXAN 89 s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnREX, s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypBezpečnosť cestnej premávkyČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůBerger-Huck s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOPřední výrobce městského mobiliářeROYAL TECH s.r.o.Manutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuwww.dina.skVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKNÁBYTEK HONZA s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěPavlacký s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.