Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaHřiště pod květinou, s.r.o.RVL13Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuProdej a pronájem dopravního značeníNábytek a vybavení do MŠPara Invest s.r.o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutA Sport Produkt s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halIng. Jiří Huptych – J.I.H.TEWIKO systems s.r.o.Vybavení pro obce, školy a firmyWORKOUT SPIRITTERAsport-Müller, s.r.o.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMobiliář, tabule, vitrínyDesignový městský mobiliářMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVáš specialista na kovový nábytekInteriérové sportovní povrchyMěstské informačně orientační systémywww.tabule-nabytek.czOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Spolehlivý partner pro města a obceKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyDopravní značení K.H. s.r.o.Školex s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceŠatní skříňky s grafickým motívemŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Informativní radarové měřičePopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuFunny sport s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.

Postavte street workout za méně než polovinu - COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte street workout za méně než polovinu

WORKOUT SESTAVY MODULY PŘÍSLUŠENSTVÍ
Využijte nejvýhodnější Dotační slevovou akci.
Vybudujte místo radosti pro své občany, zaměstnance, klienty i pacienty.

COLMEX s.r.o.PROČ PRÁVĚ COLMEX?
Jsme 10 let na trhu.
Máme za sebou 1870 realizací. Nejvíc ze všech.
Cvičí s námi lidé ve 23 zemích.
Testujeme, zkoušíme a splňujeme předepsané normy.
Vyslechneme si vás a dobře poradíme.

WORKOUTOVÁ SESTAVA UDĚLÁ MLADÝM RADOST
Workoutové hřiště je nejenom doménou trénovaných sportovců, ale především dospívající mládež dokáže dělat na hrazdách, bradlech a žebřinách se svým tělem doslova divy.
Naše společnost si přeje i nadále podporovat zdraví občanů včetně sociálně ohrožených skupin. Proto vám pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit workoutové hřiště pro mladé.
Vyplňte kompletní žádost o dotovanou podporu vašeho záměru a vaše workoutové hřiště může stát třeba do týdne.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.Starosti nechte na nás
Poradíme vám s výběrem, navrhneme, a nakonec i postavíme to správné hřiště včetně dopadové plochy.

COLMEX s.r.o.

Zvýhodněná nabídka workoutových sestav

COLMEX s.r.o.

* KONEČNÁ CENA JE VČETNĚ DOPRAVY, BEZ INSTALACE. INSTALACI NABÍZÍME ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY! KONEČNÁ CENA JE VČETNĚ DPH.
Nabídku je možné kumulovat nebo rozdělit jak časově, tak i finančně s dodáním například na dvě etapy. Ke každé uvedené variantě je možno doobjednat za zvýhodněnou cenu betonáž, instalaci vybrané sestavy a dopadovou plochu včetně pokládky. Kompletní informace k akci včetně obchodních podmínek najdete na www.colmex.cz/sluzby/dotacni-podpora-street-workout

COLMEX s.r.o.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuBerger-Huck s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeREX, s.r.o.Přední výrobce městského mobiliářePavlacký s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANKASFORM s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIORevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnXAN 89 s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůBezpečnosť cestnej premávkywww.dina.skVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školNÁBYTEK HONZA s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeKompletní vybavení školVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.Specialisté na světelné dekoracePRECOL s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyRadarové měřiče rychlostiOsvětlení - ozvučení měst a obcíVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONNejlevnější nádoby na zimní posypELKOPLAST CZ, s.r.o.