Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuMěstské informačně orientační systémyŠkolex s.r.o.Designový městský mobiliářVše pro školy a školkyČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMobiliář, tabule, vitrínyHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobcewww.tabule-nabytek.czHřiště pod květinou, s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.WORKOUT SPIRITPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaInteriérové sportovní povrchyTEWIKO systems s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíFunny sport s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekUrbania, s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyA Sport Produkt s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halColmex - posilovny, fitparky, workoutOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuPara Invest s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíMK hlas, s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníSpolehlivý partner pro města a obceLinea SK, s.r.o.

Postavte Street Workout za méně než polovinu - COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte Street Workout za méně než polovinu

Rádi byste realizovali workoutové hřiště, ale nemáte dostatek financí? Využijte naši dotační slevovou akci, pořídíte hřiště za méně!

Postavíme 80 projektů se slevou až 55 % Podejte si žádost a jeden z nich bude i ten váš!
COLMEX s.r.o.
Street Workoutové sestavy jsou určeny ke cvičení pouze vlastní vahou těla, proto se staly přirozenou součástí veřejných míst. Lidé je mohou využít ke cvičení, posilování i protažení třeba po běhu. Proto je lze umístit u fotbalových hřišť, sportovišť, v parcích i na městských sídlištích.

Workoutové cvičení přináší lidem uvolnění, radost z přirozeného pohybu i potřebnou seberealizaci.

Jako každý rok, i letos přicházíme s nabídkou podpory budování workoutových hřišť. Pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit moderní workoutové hřiště.

Neváhejte s vyplněním žádosti o dotovanou podporu vašeho záměru a vaše workoutové hřiště může stát třeba do týdne. Poradíme vám s výběrem, navrhneme, a nakonec i postavíme to správné hřiště včetně dopadové plochy.

Žádost online www.colmex.cz/zadost-wo
Nebo volejte 773 666 066

COLMEX s.r.o.

  • DOTAČNÍ SLEVA
  • 4 VERZE SESTAV V NABÍDCE
  • BONUSY
  • Postavte STREET WORKOUT, který umožní mladým lidem efektivně cvičit kdykoliv to bude možné. Venku, bezpečně.

Zvýhodněná nabídka workoutových sestav

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

PROČ PRÁVĚ COLMEX?

  • Jsme 11 let na trhu.
  • Máme za sebou 2000 realizací. Nejvíc ze všech.
  • Cvičí s námi lidé ve 30 zemích.
  • Vyvíjíme, testujeme a splňujeme předepsané normy.
  • Vyslechneme si vás a dobře poradíme.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

KONEČNÁ CENA JE VČETNĚ DOPRAVY, BEZ INSTALACE.
INSTALACI NABÍZÍME ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY!
KONEČNÁ CENA JE VČETNĚ DPH.

Nabídku je možné kumulovat nebo rozdělit jak časově, tak i finančně s dodáním například na dvě etapy. Ke každé uvedené variantě je možno doobjednat za zvýhodněnou cenu betonáž, instalaci vybrané sestavy a dopadovou plochu včetně pokládky. Kompletní informace k akci včetně obchodních podmínek najdete na www.colmex.cz. Změny vyhrazeny.
Obrázky jsou pouze ilustrativní.

COLMEX s.r.o.

Dotacní akce? ANO, až 55 %

Poskytovaná dotační akce je omezená pouze do podpory 80 projektů. Neváhejte!

Objednávka - Postavte Street Workout za méně než polovinu - COLMEX s.r.o.

Vaše objednávka:
Počet kusů *
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíOsvětlení - ozvučení měst a obcíVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Profesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyBezpečnosť cestnej premávkySpecialisté na světelné dekoracewww.dina.skXAN 89 s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONKASFORM s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restaurace3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Manutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceREX, s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANDětská hřiště, fitness & workoutRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKELKOPLAST CZ, s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťePavlacký s.r.o.Radarové měřiče rychlostiKompletní vybavení školPRECOL s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školNejlevnější nádoby na zimní posyp