Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíFrantišek Křivák - TEROSATVánoční výzdoba s 40 letou tradicíŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Linea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyVáš specialista na kovový nábytekTEWIKO systems s.r.o.www.tabule-nabytek.czProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíA Sport Produkt s.r.o.Funny sport s.r.o.Vybavení pro obce, školy a firmyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halSpolehlivý partner pro města a obceDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Informativní radarové měřičeHřiště pod květinou, s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Mobiliář, tabule, vitrínyČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekInteriérové sportovní povrchyMěstské informačně orientační systémyDopravní značení K.H. s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaŠatní skříňky s grafickým motívemDesignový městský mobiliářColmex - posilovny, fitparky, workoutRVL13Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuProdej a pronájem dopravního značeníWORKOUT SPIRITNábytek a vybavení do MŠŠkolex s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Para Invest s.r.o.

Postavte Street Workout za méně než polovinu - COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte Street Workout za méně než polovinu

Rádi byste realizovali workoutové hřiště, ale nemáte dostatek financí? Využijte naši dotační slevovou akci, pořídíte hřiště za méně!

Postavíme 80 projektů se slevou až 55 % Podejte si žádost a jeden z nich bude i ten váš!
COLMEX s.r.o.
Street Workoutové sestavy jsou určeny ke cvičení pouze vlastní vahou těla, proto se staly přirozenou součástí veřejných míst. Lidé je mohou využít ke cvičení, posilování i protažení třeba po běhu. Proto je lze umístit u fotbalových hřišť, sportovišť, v parcích i na městských sídlištích.

Workoutové cvičení přináší lidem uvolnění, radost z přirozeného pohybu i potřebnou seberealizaci.

Jako každý rok, i letos přicházíme s nabídkou podpory budování workoutových hřišť. Pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit moderní workoutové hřiště.

Neváhejte s vyplněním žádosti o dotovanou podporu vašeho záměru a vaše workoutové hřiště může stát třeba do týdne. Poradíme vám s výběrem, navrhneme, a nakonec i postavíme to správné hřiště včetně dopadové plochy.

Žádost online www.colmex.cz/zadost-wo
Nebo volejte 773 666 066

COLMEX s.r.o.

  • DOTAČNÍ SLEVA
  • 4 VERZE SESTAV V NABÍDCE
  • BONUSY
  • Postavte STREET WORKOUT, který umožní mladým lidem efektivně cvičit kdykoliv to bude možné. Venku, bezpečně.

Zvýhodněná nabídka workoutových sestav

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

PROČ PRÁVĚ COLMEX?

  • Jsme 11 let na trhu.
  • Máme za sebou 2000 realizací. Nejvíc ze všech.
  • Cvičí s námi lidé ve 30 zemích.
  • Vyvíjíme, testujeme a splňujeme předepsané normy.
  • Vyslechneme si vás a dobře poradíme.

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

KONEČNÁ CENA JE VČETNĚ DOPRAVY, BEZ INSTALACE.
INSTALACI NABÍZÍME ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY!
KONEČNÁ CENA JE VČETNĚ DPH.

Nabídku je možné kumulovat nebo rozdělit jak časově, tak i finančně s dodáním například na dvě etapy. Ke každé uvedené variantě je možno doobjednat za zvýhodněnou cenu betonáž, instalaci vybrané sestavy a dopadovou plochu včetně pokládky. Kompletní informace k akci včetně obchodních podmínek najdete na www.colmex.cz. Změny vyhrazeny.
Obrázky jsou pouze ilustrativní.

COLMEX s.r.o.

Dotacní akce? ANO, až 55 %

Poskytovaná dotační akce je omezená pouze do podpory 80 projektů. Neváhejte!

Objednávka - Postavte Street Workout za méně než polovinu - COLMEX s.r.o.

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Výrobce venkovních vitrín a mobiliářewww.dina.skNejlevnější nádoby na zimní posypROYAL TECH s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeXAN 89 s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceKompletní vybavení školOsvětlení - ozvučení měst a obcíVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůRadarové měřiče rychlostiVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Povrchy EPDM včetně herních prvkůPavlacký s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyPřední výrobce městského mobiliářeVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěSpecialisté na světelné dekoracePRECOL s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Elephant smile CZ, s.r.oKASFORM s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČBerger-Huck s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školPodlahy a sportovní podlahy MANNÁBYTEK HONZA s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOREX, s.r.o.