Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaTERAsport-Müller, s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuŠatní skříňky s grafickým motívemČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíFunny sport s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyDopravní značení K.H. s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaHřiště pod květinou, s.r.o.Městské informačně orientační systémywww.tabule-nabytek.czVánoční výzdoba s 40 letou tradicíProdej a pronájem dopravního značeníProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuNábytek a vybavení do MŠMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyVybavení pro obce, školy a firmySpolehlivý partner pro města a obceČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekŠkolex s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceA Sport Produkt s.r.o.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíIng. Jiří Huptych – J.I.H.TEWIKO systems s.r.o.Para Invest s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halColmex - posilovny, fitparky, workoutFrantišek Křivák - TEROSATWORKOUT SPIRITRVL13Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Váš specialista na kovový nábytekInteriérové sportovní povrchyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Informativní radarové měřičeKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyDesignový městský mobiliář

Paravány nejen pro školky a školy - Jiří Novotný - pontte.cz

Paravány nejen pro školky a školy

Jiří Novotný - pontte.cz

Interiérové paravany s textilním povrchem z nabídky e-obchodu a paravany Creativ jsou oblíbenou součástí inventáře škol a školek. Zákazníci oceňují vtip, který umožňuje dovybavit interiér o veselý a hravý prvek,  který zcela odpovídá charakteru budov určených dětem.

Kouzlo paravánů spočívá v rychlém a snadném použití a ve vysoké užitkové hodnotě. Jejich pomocí se snadno provede rozčlenění prostoru na menší části nebo zakrytí nežádoucího pohledu. Využití na výstavní plochu pro díla žáků je jednou z mnoha dalších možností. Originalita paravánů z naší nabídky spočívá v široké škále živých barev a v atraktivním provedení, které tvoří nečekaný tvar. Paravány mají kostru z pevné desky potažené kvalitním textilním potahem a opatřené kovovými nohami. Pod textilní potahem je 5 mm silná pěna, která umožňuje využívat paraván pro přišpendlení papírů a lehčích předmětů. Celková tloušťka paravánu je 22 m, rozměry jsou odstupňované podle nejčastějších požadavků. Kromě paravánů je možné doplnit školky a školy o příbuzné prvky vitríny s dětskými motivy  a  bezpečnostní zábradlí School s prvky zvyšujícími ochranu dětí a bránícími jejich vběhnutí do vozovky.

Zábradlí a vitríny jsou vybaveny animacemi. Dále jsou k dispozici dětské lavičky z dubového dřeva, opět v jásavém barevném provedení a totemy, upozorňující na přítomnost dětí.

Pro další informace a nabídku navštivte specializovaný e-obchod www.pontte.cz kde najdete širokou nabídku vybavení pro obce, školy a firmy.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČ3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyPavlacký s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANRadarové měřiče rychlostiREX, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůPřední výrobce městského mobiliářeVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.PRECOL s.r.o.Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceNejlevnější nádoby na zimní posypVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeKompletní vybavení školXAN 89 s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěElephant smile CZ, s.r.oZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOPovrchy EPDM včetně herních prvkůRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnKASFORM s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školROYAL TECH s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceL - DEN Slovakia, spol. s r.o.www.dina.skRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKNÁBYTEK HONZA s.r.o.Berger-Huck s.r.o.