Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Šatní skříňky s grafickým motívemŠkolex s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Funny sport s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaColmex - posilovny, fitparky, workoutVáš specialista na kovový nábytekMobiliář, tabule, vitrínyNábytek a vybavení do MŠWORKOUT SPIRITA Sport Produkt s.r.o.Informativní radarové měřičeHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceRVL13Hřiště pod květinou, s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníTEWIKO systems s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíPara Invest s.r.o.Interiérové sportovní povrchyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domySpolehlivý partner pro města a obceVybavení pro obce, školy a firmyOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Městské informačně orientační systémywww.tabule-nabytek.czProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Designový městský mobiliář

Paravány nejen pro školky a školy - Jiří Novotný - pontte.cz

Paravány nejen pro školky a školy

Jiří Novotný - pontte.cz

Interiérové paravany s textilním povrchem z nabídky e-obchodu a paravany Creativ jsou oblíbenou součástí inventáře škol a školek. Zákazníci oceňují vtip, který umožňuje dovybavit interiér o veselý a hravý prvek,  který zcela odpovídá charakteru budov určených dětem.

Kouzlo paravánů spočívá v rychlém a snadném použití a ve vysoké užitkové hodnotě. Jejich pomocí se snadno provede rozčlenění prostoru na menší části nebo zakrytí nežádoucího pohledu. Využití na výstavní plochu pro díla žáků je jednou z mnoha dalších možností. Originalita paravánů z naší nabídky spočívá v široké škále živých barev a v atraktivním provedení, které tvoří nečekaný tvar. Paravány mají kostru z pevné desky potažené kvalitním textilním potahem a opatřené kovovými nohami. Pod textilní potahem je 5 mm silná pěna, která umožňuje využívat paraván pro přišpendlení papírů a lehčích předmětů. Celková tloušťka paravánu je 22 m, rozměry jsou odstupňované podle nejčastějších požadavků. Kromě paravánů je možné doplnit školky a školy o příbuzné prvky vitríny s dětskými motivy  a  bezpečnostní zábradlí School s prvky zvyšujícími ochranu dětí a bránícími jejich vběhnutí do vozovky.

Zábradlí a vitríny jsou vybaveny animacemi. Dále jsou k dispozici dětské lavičky z dubového dřeva, opět v jásavém barevném provedení a totemy, upozorňující na přítomnost dětí.

Pro další informace a nabídku navštivte specializovaný e-obchod www.pontte.cz kde najdete širokou nabídku vybavení pro obce, školy a firmy.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuPodlahy a sportovní podlahy MANKompletní vybavení školBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Specialisté na světelné dekoracePovrchy EPDM včetně herních prvkůLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školOsvětlení - ozvučení měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeL - DEN Slovakia, spol. s r.o.XAN 89 s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.PRECOL s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Radarové měřiče rychlostiPavlacký s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyNejlevnější nádoby na zimní posypRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOROYAL TECH s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníElephant smile CZ, s.r.oVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekorace3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyBerger-Huck s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěREX, s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnKASFORM s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Přední výrobce městského mobiliářewww.dina.skVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.