Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceInteriérové sportovní povrchyŠatní skříňky s grafickým motívemwww.tabule-nabytek.czČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíRVL13Váš specialista na kovový nábytekDesignový městský mobiliářMobiliář, tabule, vitrínyProdej a pronájem dopravního značeníInformativní radarové měřičeDopravní značení K.H. s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyColmex - posilovny, fitparky, workoutIng. Jiří Huptych – J.I.H.TEWIKO systems s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.Městské informačně orientační systémyFrantišek Křivák - TEROSATTERAsport-Müller, s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obceOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Para Invest s.r.o.Funny sport s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíA Sport Produkt s.r.o.Školex s.r.o.Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaWORKOUT SPIRITREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Dětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekVánoční výzdoba s 40 letou tradicíVybavení pro obce, školy a firmy

Paravány nejen pro školky a školy - Jiří Novotný - pontte.cz

Paravány nejen pro školky a školy

Jiří Novotný - pontte.cz

Interiérové paravany s textilním povrchem z nabídky e-obchodu a paravany Creativ jsou oblíbenou součástí inventáře škol a školek. Zákazníci oceňují vtip, který umožňuje dovybavit interiér o veselý a hravý prvek,  který zcela odpovídá charakteru budov určených dětem.

Kouzlo paravánů spočívá v rychlém a snadném použití a ve vysoké užitkové hodnotě. Jejich pomocí se snadno provede rozčlenění prostoru na menší části nebo zakrytí nežádoucího pohledu. Využití na výstavní plochu pro díla žáků je jednou z mnoha dalších možností. Originalita paravánů z naší nabídky spočívá v široké škále živých barev a v atraktivním provedení, které tvoří nečekaný tvar. Paravány mají kostru z pevné desky potažené kvalitním textilním potahem a opatřené kovovými nohami. Pod textilní potahem je 5 mm silná pěna, která umožňuje využívat paraván pro přišpendlení papírů a lehčích předmětů. Celková tloušťka paravánu je 22 m, rozměry jsou odstupňované podle nejčastějších požadavků. Kromě paravánů je možné doplnit školky a školy o příbuzné prvky vitríny s dětskými motivy  a  bezpečnostní zábradlí School s prvky zvyšujícími ochranu dětí a bránícími jejich vběhnutí do vozovky.

Zábradlí a vitríny jsou vybaveny animacemi. Dále jsou k dispozici dětské lavičky z dubového dřeva, opět v jásavém barevném provedení a totemy, upozorňující na přítomnost dětí.

Pro další informace a nabídku navštivte specializovaný e-obchod www.pontte.cz kde najdete širokou nabídku vybavení pro obce, školy a firmy.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyXAN 89 s.r.o.PRECOL s.r.o.KASFORM s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školPřední výrobce městského mobiliářeNÁBYTEK HONZA s.r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyELKOPLAST CZ, s.r.o.www.dina.skVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnRadarové měřiče rychlostiNejlevnější nádoby na zimní posypČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Výrobce venkovních vitrín a mobiliářeROYAL TECH s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKBerger-Huck s.r.o.REX, s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoracePosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOSpecialisté na světelné dekoraceKompletní vybavení školElephant smile CZ, s.r.oL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Pavlacký s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČPovrchy EPDM včetně herních prvkůVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěPodlahy a sportovní podlahy MANStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.