Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutHorolezecká výstroj a pomůcky pro terénní pracovníkyREVO hřiště s.r.o. - dětská hřištěDISAM - psí parkyŠkolex s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaFunny sport s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyVše pro školy a školkyInteriérové sportovní povrchySpolehlivý partner pro města a obceIng. Jiří Huptych – J.I.H.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyVánoční výzdoba s 40 letou tradicíVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halMěstské informačně orientační systémyTEWIKO systems s.r.o.Linea SK, s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuDesignový městský mobiliářA Sport Produkt s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuProdej a pronájem dopravního značeníMK hlas, s.r.o.Para Invest s.r.o.Dětská hřiště od TR AntošDopravní značení K.H. s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMobiliář, tabule, vitrínyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Váš specialista na kovový nábytekČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikawww.tabule-nabytek.czŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.WORKOUT SPIRIT

MATEŘSKÁ SPOLEČNOST ŠKOLEX® ZÍSKALA PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ AAA 2022 SPOLEČNOSTI BISNODE

...a je dlouhodobě spolehlivým, důvěryhodným partnerem s minimální rizikovostí.

Naše mateřská společnost ŠKOLEX spol. s r.o. získala prestižní ocenění AAA 2022 mezinárodní poradenské a analytické společnosti Bisnode, v zastoupení nadnárodní společnosti Dun & Bradstreet.

Mezinárodní a transparentní ocenění AAA je prestižní nezávislý rating firem s historií sahající až do roku 1908. Ocenění mohou získat pouze společnosti hospodařící se ziskem. Vydává se ve třech stupních: A, AA a AAA. Certifikát potvrzuje, že jeho držitel přínosně nakládá se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní produkty nebo služby. Na certifikát s hodnocením A až AAA dosáhne pouze 10 % ekonomických subjektů působících na Slovensku.

Přísná kritéria ratingu zaručují exkluzivitu společností, které mohou ocenění získat a potvrdit tak svou silnou pozici na trhu. Hodnocení AAA může získat pouze 1,07 % nejkvalitnějších společností.

Ocenění AAA 2022 pro ŠKOLEX® znamená:

  • potvrzení dlouhodobé spolehlivosti, důvěryhodnosti a minimální rizikovosti;
  • vnímání ŠKOLEX® jako spolehlivého obchodního partnera;
  • uveřejnění ŠKOLEX® ve slovenském tisku „Hospodárske noviny“ a celoročně na jejich webové stránce;
  • zvýšení vážnosti společnosti;
  • zaměření pozornosti a ujištění zákazníka/obchodního partnera, že je "v ŠKOLEX®" na správném místě, nejen co se služeb týká, ale i stability, kvality a bezpečnosti firmy;
  • že je firmou s nejcennějšími obchodními atributy - seriózností, slušností a pečlivě si obhajující své obchodní jméno.

Ocenění AAA 2022 znamená automatické zařazení a uveřejnění mezi firmami, se kterýma není problém spolupracovat a to celoročně na webové stránce Hospodárskych novín: https://hnonline.sk/solventne-firmy s aktuálními informacemi o firmě s dosaženou úrovní hodnocení a také ve výtisku „Hospodárskych novín“ ze dne 08.02.2022.


 ZOBRAZIT CERTIFIKÁT AAA

Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyVelosolutions Czech Republic – Pumptracks & Bike Parkswww.dina.skREX, s.r.o.Barcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePRECOL s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceBerger-Huck s.r.o.KASFORM s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěDětská hřiště, fitness & workoutManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuElephant smile CZ, s.r.oPavlacký s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANKompletní vybavení školBezpečnosť cestnej premávkyOsvětlení - ozvučení měst a obcí3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyXAN 89 s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnRadarové měřiče rychlostiNejlevnější nádoby na zimní posypPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!decoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školROYAL TECH s.r.o.