Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutHorolezecká výstroj a pomůcky pro terénní pracovníkyREVO hřiště s.r.o. - dětská hřištěDISAM - psí parkyKomunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaHřiště pod květinou, s.r.o.A Sport Produkt s.r.o.Vánoční výzdoba s 40 letou tradicíFunny sport s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obceSTYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyWORKOUT SPIRITProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Dětská hřiště od TR AntošVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halTERAsport-Müller, s.r.o.Ukazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuTEWIKO systems s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobcewww.tabule-nabytek.czDesignový městský mobiliářVáš specialista na kovový nábytekMobiliář, tabule, vitrínyŠkolex s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyDopravní značení K.H. s.r.o.Para Invest s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíProdej a pronájem dopravního značeníLinea SK, s.r.o.Městské informačně orientační systémyVše pro školy a školkyMK hlas, s.r.o.Interiérové sportovní povrchyPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaIng. Jiří Huptych – J.I.H.

FITNESS STROJE V NEJLEPŠÍM POMĚRU CENY A KVALITY OD COLMEX s.r.o.

Jsme připraveni dotací podpořit až 100 projektů!

Stejně jako v předchozích letech jsme i v roce 2023 připraveni podpořit všechny příznivce sportu a zdravého životního stylu.

Připravili jsme pro vás Dotační akci na podporu až 100 projektů, které budou moct obce a města realizovat za zvýhodněných podmínek.

Využijte nejlepšího poměru ceny a kvality s okamžitou dostupností.

  • Dotační slevová akce je podporována Nadačním fondem zdravého životního stylu.
  • Pro využití Dotační akce vyplňte formulář na www.colmex.cz/zadost-fitpark nebo nám zavolejte na infolinku 773 666 066

Veškeré informace k dotační akci najdete na www.colmex.cz/služby/podpora-fitpark

Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyVelosolutions Czech Republic – Pumptracks & Bike ParksOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuElephant smile CZ, s.r.oDětská hřiště, fitness & workout3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkywww.dina.skXAN 89 s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONELKOPLAST CZ, s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěRadarové měřiče rychlostidecoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníREX, s.r.o.Berger-Huck s.r.o.KASFORM s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťePavlacký s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.PRECOL s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKPodlahy a sportovní podlahy MANNejlevnější nádoby na zimní posypRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnSpecialisté na světelné dekoraceROYAL TECH s.r.o.Kompletní vybavení škol