Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚNOMiland s.r.o. - Učební PomůckyFrantišek Křivák - TEROSATColmex - posilovny, fitparky, workoutHorolezecká výstroj a pomůcky pro terénní pracovníkyREVO hřiště s.r.o. - dětská hřištěDISAM - psí parkyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Vše pro školy a školkyVáš specialista na kovový nábytekPara Invest s.r.o.STYLBOX - Venkovní informační vitríny, Úřední deskyProdej a pronájem dopravního značeníLinea SK, s.r.o.www.tabule-nabytek.czVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halFunny sport s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992MK hlas, s.r.o.Městské informačně orientační systémyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaDesignový městský mobiliářUkazatele rychlosti pro bezpečnost silničního provozuWORKOUT SPIRITTEWIKO systems s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekA Sport Produkt s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaŠkolex s.r.o.Městský mobiliář, prvky pro panelové domyČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíIng. Jiří Huptych – J.I.H.Dětská hřiště od TR AntošDopravní značení K.H. s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceVánoční výzdoba s 40 letou tradicíInteriérové sportovní povrchyMobiliář, tabule, vitrínyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obceTERAsport-Müller, s.r.o.

Dětský workout od Colmex s.r.o.

Pro objednávky a informace nás kontaktujte na info@colmex.cz nebo volejte na 773 666 066.

Více na www.colmex.cz/produkty/pro-deti

* Konečná cena je včetně DPH.

Rozhýbejte děti odmala

V našem designovém studiu vznikla zcela nová podoba zařízení vhodných pro rozvoj koordinace, síly, ohebnosti a dalších vlastností, které je žádoucí u dětí rozvíjet.

Řada dětského workoutu je novinkou našeho portfolia, která smysluplně rozšiřuje nabídku vyžití ve veřejném prostoru.

Dětský workout je vhodný již od 3 let, splňuje normu ČSN 1176 zařízení dětských hřišť.

Vyrábíme v osvědčených barvách v souladu s přírodou. Na přání zákazníka doladíme barvy ke stávajícím prvkům dětského hřiště.

Kam je dětský workout určen

Moderní dětská hřiště myslí na důležitost rozvoje motoriky, pohybu a síly.

Dětský workout patří na dětská hřiště jako doplněk k herním sestavám pro podporu pohybových aktivit dětí.

Na veřejná sportoviště k sestavám pro dospělé, kde vyžití pro děti rodiče při vlastním tréninku ocení. Ale především do školek a škol pro využití ve volnočasových aktivitách či hodinách pohybu a tělocviku.

Podpořte zdravý rozvoj a vnímání důležitosti pohybu dětí. Vhodnou kombinací prvků zajistíte účelné vyžití při hře i cvičení zároveň.

Proč právě Colmex

Jsme 1. na trhu venkovního cvičení již 13 let, cvičí s námi lidé ve 33 zemích. Odvádíme kvalitní práci, přes 3000 realizací to potvrzuje.

Vyvíjíme, testujeme a splňujeme předepsané normy.

Společenská a enviromentální odpovědnost firmy je kladným hodnotícím kritériem při výběru seriózního obchodního partnera.

Objednávky a informace

Pro objednávky a informace nás kontaktujte na info@colmex.cz nebo volejte na 773 666 066. Více na www.colmex.cz/produkty/pro-deti

Cena zahrnuje montáž sestav na travnatý povrch. Litá pryž a požadované vícepráce budou účtovány dle specifikace projektu. Rádi vám poradíme!

* Konečná cena je včetně DPH.

Rozhlasové, radarové a informační systémy do obcí a městDětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaNábytek pro jesle, školky a základní školyDětská hřiště, Venkovní Fitness, Street Workout, Skate parky, Parkurové hřiště, Zatravňovací rohože, Městský mobiliářNejkvalitnější vybavení pro street workoutProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeProfesionální venkovní parky a outdoor tělocvičnyVelosolutions Czech Republic – Pumptracks & Bike ParksPRECOL s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKBezpečnosť cestnej premávkyNÁBYTEK HONZA s.r.o.decoLIGHTING s.r.o. - vánoční osvětleníStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONElephant smile CZ, s.r.oPavlacký s.r.o.REX, s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školSpecialisté na světelné dekoraceBerger-Huck s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřiště3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyXAN 89 s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Kompletní vybavení školVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceOsvětlení - ozvučení měst a obcíNejlevnější nádoby na zimní posypDětská hřiště, fitness & workoutBarcana - vánoční osvětlení, světelné a vánoční dekoraceRadarové měřiče rychlostiwww.dina.skPodlahy a sportovní podlahy MANKASFORM s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěn