Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyMulti Unit s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚFrantišek Křivák - TEROSATLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaŠatní skříňky s grafickým motívemRVL13Školex s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyDesignový městský mobiliářProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíTEWIKO systems s.r.o.Herní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceVánoční výzdoba s 40 letou tradicíČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekMobiliář, tabule, vitrínyVáš specialista na kovový nábytekNábytek a vybavení do MŠDopravní značení K.H. s.r.o.Výstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halPara Invest s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Hřiště pod květinou, s.r.o.Informativní radarové měřičeA Sport Produkt s.r.o.www.tabule-nabytek.czOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaInteriérové sportovní povrchyProdej a pronájem dopravního značeníProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuColmex - posilovny, fitparky, workoutFunny sport s.r.o.WORKOUT SPIRITVybavení pro obce, školy a firmyMěstské informačně orientační systémyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Spolehlivý partner pro města a obceMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavu

Amnila s.r.o.- stavební společnost

AMNILA s.r.o. - působí na trhu již delší dobu, nabízíme Vám široké spektrum stavebních prací. Máme zkušenosti se spoluprací s většími firmami, ale nabízíme také realizaci menších zakázek. Naše praxe zahrnuje zednické práce, sádrokartonářské práce, zdění, obklady, dlažba, malování, podlahy, koberce. Rádi naše bohaté zkušenosti zúročíme přímo u Vás.

Potřebujete provést rozsáhlou rekonstrukci nebo jenom výmalbu pokoje? Obraťte se na nás s čímkoliv, co Vás napadne. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, rádi Vás osobně navštívíme, prokonzultujeme Vaše požadavky a pomůžeme Vám vybrat nejlepší možné řešení přímo pro Vás.

Co umíme?

Stavební práce

Veškeré stavební práce. Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá, proto vždy volíme individuální přístup a před samotnou realizací předchází osobní návštěva, kde si upřesníme Vaše požadavky a navrhneme řešení na míru pro Vás. Nabízené stavební práce:

  • Amnila s.r.o.- stavební společnostzednické práce
  • provádění staveb
  • obkladačské práce
  • výkopové práce
  • bourací práce

Vyklízecí práce

  • Potřebujete zajistit vyklizení sklepa, kanceláří, domů nebo čehokoliv jiného? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám o vše postaráme, ať můžete svůj čas věnovat pro Vás důležitějším aktivitám. Nabízíme vyklízecí práce zahrnující zajištění kontejnerů, roztřídění odpadu až po jeho kompletní likvidaci.

Amnila s.r.o.- stavební společnostSádrokartonářské práce

  • Příčky, podhledy, půdní vestavby, předsazené stěny, snižování stropů na co si vzpomenete. Každá stavba je jedinečná, tak jako každý z nás, proto neděláme návrh „od stolu“, ale přímo s Vámi na místě realizace, tak abychom mohli prodiskutovat různé možnosti realizace, vhodné materiály atd.

Podlahářské práce

  • PVC, podlahy, koberce ...

Malířské práce

  • Veškeré malířské práce. Rádi Vám zajistíme také přípravné práce před malování a úklid po malování
Amnila s.r.o.
Lidická 700/19
602 00 Brno

Mob.: +420 773 561 566
Mob.: +420 608 100 145
E-mail: amnila@seznam.cz
Web: www.amnila.cz
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuwww.dina.skPovrchy EPDM včetně herních prvkůKASFORM s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníOsvětlení - ozvučení měst a obcíLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkySpecialisté na světelné dekoracePřední výrobce městského mobiliářeRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.XAN 89 s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANNÁBYTEK HONZA s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyBerger-Huck s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoracePRECOL s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnNejlevnější nádoby na zimní posypVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťePavlacký s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Radarové měřiče rychlostiVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školBezpečnosť cestnej premávkyVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.REX, s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oKompletní vybavení škol3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyROYAL TECH s.r.o.