Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíHřiště pod květinou, s.r.o.Český výrobce kontejnerů a vodních skluzavekProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíRVL13Para Invest s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Městské informačně orientační systémyTEWIKO systems s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠPopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuProdej a pronájem dopravního značeníSpolehlivý partner pro města a obceMobiliář, tabule, vitrínyKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halVáš specialista na kovový nábytekProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuA Sport Produkt s.r.o.www.tabule-nabytek.czInformativní radarové měřičeDesignový městský mobiliářVybavení pro obce, školy a firmyInteriérové sportovní povrchyHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobceWORKOUT SPIRITŠkolex s.r.o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutŠatní skříňky s grafickým motívemVánoční výzdoba s 40 letou tradicíMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Školní nábytek - Daffer s.r.o.František Křivák - TEROSATFunny sport s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.

Amnila s.r.o.- stavební společnost

AMNILA s.r.o. - působí na trhu již delší dobu, nabízíme Vám široké spektrum stavebních prací. Máme zkušenosti se spoluprací s většími firmami, ale nabízíme také realizaci menších zakázek. Naše praxe zahrnuje zednické práce, sádrokartonářské práce, zdění, obklady, dlažba, malování, podlahy, koberce. Rádi naše bohaté zkušenosti zúročíme přímo u Vás.

Potřebujete provést rozsáhlou rekonstrukci nebo jenom výmalbu pokoje? Obraťte se na nás s čímkoliv, co Vás napadne. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, rádi Vás osobně navštívíme, prokonzultujeme Vaše požadavky a pomůžeme Vám vybrat nejlepší možné řešení přímo pro Vás.

Co umíme?

Stavební práce

Veškeré stavební práce. Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá, proto vždy volíme individuální přístup a před samotnou realizací předchází osobní návštěva, kde si upřesníme Vaše požadavky a navrhneme řešení na míru pro Vás. Nabízené stavební práce:

  • Amnila s.r.o.- stavební společnostzednické práce
  • provádění staveb
  • obkladačské práce
  • výkopové práce
  • bourací práce

Vyklízecí práce

  • Potřebujete zajistit vyklizení sklepa, kanceláří, domů nebo čehokoliv jiného? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám o vše postaráme, ať můžete svůj čas věnovat pro Vás důležitějším aktivitám. Nabízíme vyklízecí práce zahrnující zajištění kontejnerů, roztřídění odpadu až po jeho kompletní likvidaci.

Amnila s.r.o.- stavební společnostSádrokartonářské práce

  • Příčky, podhledy, půdní vestavby, předsazené stěny, snižování stropů na co si vzpomenete. Každá stavba je jedinečná, tak jako každý z nás, proto neděláme návrh „od stolu“, ale přímo s Vámi na místě realizace, tak abychom mohli prodiskutovat různé možnosti realizace, vhodné materiály atd.

Podlahářské práce

  • PVC, podlahy, koberce ...

Malířské práce

  • Veškeré malířské práce. Rádi Vám zajistíme také přípravné práce před malování a úklid po malování
Amnila s.r.o.
Lidická 700/19
602 00 Brno

Mob.: +420 773 561 566
Mob.: +420 608 100 145
E-mail: amnila@seznam.cz
Web: www.amnila.cz
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnu3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůXAN 89 s.r.o.Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČREX, s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůNÁBYTEK HONZA s.r.o.Pavlacký s.r.o.www.dina.skBerger-Huck s.r.o.Přední výrobce městského mobiliářeKASFORM s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.ROYAL TECH s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKELKOPLAST CZ, s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONElephant smile CZ, s.r.oVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoracePosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Bezpečnosť cestnej premávkyLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyRadarové měřiče rychlostiMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínySpecialisté na světelné dekoraceBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školKompletní vybavení školPRECOL s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIONejlevnější nádoby na zimní posypRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťe