Sklolaminátový box na zimní posyp - PROFIBA s.r.o.

Nádoby na zimní posyp 110 - 1 100 litrů s výsypem

  • Nádoba na zimní posyp, také označována jako box na sůl či bedna na štěrk. Jak z názvu vyplývá jedná se o nádobu na zimní posyp. Jelikož je nádoba ze sklolaminátu, je v ní možné uchovávat i agresivní posypovou sůl. Ze přední strany je tzv. výsypný otvor pro pohodlné nabírání posypového materiálu lopatou. Výsypný otvor je navržen tak, aby se do nádoby nedostala vlhkost a nedocházelo k zamrzání.
  • Nádoby na posyp se nejčastěji umisťují v přímé blízkosti chodníků a jiných komunikací. Posypovky nabízíme jednak v různých velikostech, ale i v provedení s výsypným otvorem nebo bez něj. Součástí může být kotvící oko pro uzamčení proti krádeži celé nádoby, uzamčení víka boxu proti neoprávněnému vniknutí. V nabídce parametrů náboby naleznete i volbu zakoupení samolepky s označením ,,ZIMNÍ POSYP" ve dvou velikostech. V příslušenství můžete také zakoupit i zimní posypovou sůl.

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.

Technická specifikace nádoby

  • Objem: 110, 220, 420, 550, 750 a 1 100 litrů
  • Materiál: Skelný laminát, kompozit ze skleněných vláken a pryskyřice
  • Rozměr: Viz tabulka
  • Povrch: Snadno omyvatelný
  • Barva: Žlutá
  • Panty: Nerezová ocel

Objednávka - Sklolaminátový box na zimní posyp - PROFIBA s.r.o.

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.XAN 89 s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnwww.dina.skNejlevnější nádoby na zimní posypRadarové měřiče rychlostiKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!PRECOL s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyBezpečnosť cestnej premávkyKASFORM s.r.o.REX, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKELKOPLAST CZ, s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePovrchy EPDM včetně herních prvkůVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěIMPULS - B, s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.3D PROGRAM – dopřejme dětem nové herní zážitkyNástroj pro snadný výběr židlíZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOBerger-Huck s.r.o.Pavlacký s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůOsvětlení - ozvučení měst a obcíČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyKompletní vybavení školVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONElephant smile CZ, s.r.oELSVO - MOST s.r.o.Přední výrobce městského mobiliářeSpecialisté na světelné dekoracePodlahy a sportovní podlahy MANNÁBYTEK HONZA s.r.o.Interiérová dětská hřiště pro města