Sklolaminátový box na zimní posyp - PROFIBA s.r.o.

Nádoby na zimní posyp 110 - 1 100 litrů s výsypem

  • Nádoba na zimní posyp, také označována jako box na sůl či bedna na štěrk. Jak z názvu vyplývá jedná se o nádobu na zimní posyp. Jelikož je nádoba ze sklolaminátu, je v ní možné uchovávat i agresivní posypovou sůl. Ze přední strany je tzv. výsypný otvor pro pohodlné nabírání posypového materiálu lopatou. Výsypný otvor je navržen tak, aby se do nádoby nedostala vlhkost a nedocházelo k zamrzání.
  • Nádoby na posyp se nejčastěji umisťují v přímé blízkosti chodníků a jiných komunikací. Posypovky nabízíme jednak v různých velikostech, ale i v provedení s výsypným otvorem nebo bez něj. Součástí může být kotvící oko pro uzamčení proti krádeži celé nádoby, uzamčení víka boxu proti neoprávněnému vniknutí. V nabídce parametrů náboby naleznete i volbu zakoupení samolepky s označením ,,ZIMNÍ POSYP" ve dvou velikostech. V příslušenství můžete také zakoupit i zimní posypovou sůl.

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.   Profiba s.r.o.

Profiba s.r.o.

Technická specifikace nádoby

  • Objem: 110, 220, 420, 550, 750 a 1 100 litrů
  • Materiál: Skelný laminát, kompozit ze skleněných vláken a pryskyřice
  • Rozměr: Viz tabulka
  • Povrch: Snadno omyvatelný
  • Barva: Žlutá
  • Panty: Nerezová ocel

Objednávka - Sklolaminátový box na zimní posyp - PROFIBA s.r.o.

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANInteriérová dětská hřiště pro městaKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Kompletní vybavení školVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracewww.dina.skVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKON3D PROGRAM – dopřejme dětem nové herní zážitkyIMPULS - B, s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyPřední výrobce městského mobiliářeRadarové měřiče rychlostiBezpečnosť cestnej premávkyOsvětlení - ozvučení měst a obcíVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKELSVO - MOST s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČNÁBYTEK HONZA s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.ROYAL TECH s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeXAN 89 s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypPRECOL s.r.o.Pavlacký s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůElephant smile CZ, s.r.oKASFORM s.r.o.Revize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnREX, s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůL - DEN Slovakia, spol. s r.o.