Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám novinku na českém trhu a to šatní skříňky s grafickým motivem. Na dvířkách skříněk realizujeme grafické motivy technikou velkoplošného solventního tisku. Můžete si vybrat vlastní motiv nebo motiv z naší nabídky.

Naše motivy najdete na  www.metaltrend.cz

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Každá skříňka větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu. Uzamykání je kódovacím zámkem. Každý žák kód, který si navolí. K skříňkám dodáváme generální klíč, kterým se skříňka otevřít a už nastavený kód změnit.

V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. V různých výškách, vhodné i pro mladší žáky.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Objednávka - Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníPovrchy EPDM včetně herních prvkůELKOPLAST CZ, s.r.o.Radarové měřiče rychlostiXAN 89 s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťe3D PROGRAM – dopřejme dětem nové herní zážitkyRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKPRECOL s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.oKompletní vybavení školwww.dina.skROYAL TECH s.r.o.Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceELSVO - MOST s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěREX, s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůPodlahy a sportovní podlahy MANSpecialisté na světelné dekoraceKASFORM s.r.o.Interiérová dětská hřiště pro městaPřední výrobce městského mobiliářeBerger-Huck s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíPavlacký s.r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyNejlevnější nádoby na zimní posypBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.IMPULS - B, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKON