Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám novinku na českém trhu a to šatní skříňky s grafickým motivem. Na dvířkách skříněk realizujeme grafické motivy technikou velkoplošného solventního tisku. Můžete si vybrat vlastní motiv nebo motiv z naší nabídky.

Naše motivy najdete na  www.metaltrend.cz

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Každá skříňka větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu. Uzamykání je kódovacím zámkem. Každý žák kód, který si navolí. K skříňkám dodáváme generální klíč, kterým se skříňka otevřít a už nastavený kód změnit.

V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. V různých výškách, vhodné i pro mladší žáky.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Objednávka - Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Manutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuKompletní vybavení školElephant smile CZ, s.r.oPovrchy EPDM včetně herních prvkůRadarové měřiče rychlostiStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníKASFORM s.r.o.Berger-Huck s.r.o.www.dina.skVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIK3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Přední výrobce městského mobiliářeXAN 89 s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školNÁBYTEK HONZA s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČPavlacký s.r.o.PRECOL s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceELSVO - MOST s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauracePodlahy a sportovní podlahy MANVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěNejlevnější nádoby na zimní posypOsvětlení - ozvučení měst a obcíREX, s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyDětská hřiště, fitness & workoutELKOPLAST CZ, s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Interiérová dětská hřiště pro města