Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám šatní skříňky, jejichž cena Vás jistě osloví. Uvažujete nad změnou šatny ve Vaší škole? Máte obavy, že si je z Vašeho rozpočtu nemůžete dovolit? Tyto skříňky si dovolit můžete.

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Paleta barev je široká, až 16 barev bez příplatku. Barvy můžete na dvířkách libovolně kombinovat bez příplatku. Každá skříňka má větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu (v případě zájmu Vám umíme podle představ dodat skříňky s poličkou navíc).

Dvířka skříňky jsou speciálně upravené, což zvyšuje jejich pevnost. Uzamykání je cylindrickým zámkem, ke kterému dodáváme dva klíče a generální klíč k celé dodávce nebo úchytem na visací zámek. V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. Výška skříněk je 1800 mm a hloubka 500 mm.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Objednávka - Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Kompletní vybavení školROYAL TECH s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKXAN 89 s.r.o.IMPULS - B, s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěELSVO - MOST s.r.o.Bezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČRadarové měřiče rychlostiVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Nejlevnější nádoby na zimní posypL - DEN Slovakia, spol. s r.o.NÁBYTEK HONZA s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANOsvětlení - ozvučení měst a obcíELKOPLAST CZ, s.r.o.www.dina.skPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Pavlacký s.r.o.Elephant smile CZ, s.r.o3D PROGRAM – dopřejme dětem nové herní zážitkyBezpečnosť cestnej premávkyInteriérová dětská hřiště pro městaPovrchy EPDM včetně herních prvkůRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnSpecialisté na světelné dekoracePřední výrobce městského mobiliářeMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyKASFORM s.r.o.Berger-Huck s.r.o.REX, s.r.o.PRECOL s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťe