Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55% - COLMEX

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55%

Využijte nejvýhodnejší dotační slevovou akci. Vybudujte místo radosti pro své občany, zaměstnance, klienty i pacienty.

PROČ PRÁVE COLMEX?

  • Jsme 10 let na trhu.
  • Máme za sebou 1870 realizací. Nejvíc ze všech.
  • Cvičí s námi lidé ve 23 zemích.
  • Testujeme, zkoušíme a splňujeme předepsané normy.
  • Vyslechneme si vás a dobře poradíme.
FITPARK UDĚLÁ LIDEM RADOST

Chceme i nadále podporovat zdraví občanu a sociálně ohrožených skupin obyvatel, a proto vám pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit venkovní hřiště, které bude sloužit opravdu každému, bez rozdílu veku, pohlaví či zájmu. Každý přece ví, že pohyb je pro zdraví potřeba.

COLMEX s.r.o.

STAROSTI NECHTE NA NÁS

Poradíme vám s výběrem, navrhneme, a nakonec i postavíme to správné hřiště včetně dopadové plochy.

COLMEX s.r.o.

ZVÝHODNENÁ NABÍDKA SESTAV CX

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.Vyplňte žádost o dotovanou podporu vašeho záměru, ať už jste starosta nebo ředitel dětské léčebny. Nové hřiště můžete mít třeba do týdne. Jak řeknete.

POSKYTOVANÁ DOTAČNÍ AKCE JE OMEZENÁ POUZE DO PODPORY 100 PROJEKTU. NEVÁHEJTE!

Žádost online www.colmex.cz/zadost    Nebo volejte 773 666 066

COLMEX s.r.o.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIO3D PROGRAM – dopřejme dětem nové herní zážitkyPavlacký s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíREX, s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníSpecialisté na světelné dekoraceKompletní vybavení školRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKNÁBYTEK HONZA s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůInteriérová dětská hřiště pro městaManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyKASFORM s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěPodlahy a sportovní podlahy MANDětská hřiště, fitness & workoutBezpečnosť cestnej premávkyPRECOL s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONwww.dina.skPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Elephant smile CZ, s.r.oStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školXAN 89 s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Vývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůL - DEN Slovakia, spol. s r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČELKOPLAST CZ, s.r.o.Přední výrobce městského mobiliářeROYAL TECH s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.ELSVO - MOST s.r.o.Radarové měřiče rychlosti