Nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště - Alestra s.r.o.

Představujeme Vám nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště.

Loď XXL je díky svému celokovovému provedení bezúdržbová s dlouhou životností a odolností. Spojuje maximum herních stanic na jednom prvku a nabízí tím využití pro děti různých věkových skupin.

Díky své velikosti a preciznímu designovému i výrobnímu provedení jde o velmi atraktivní a estetický prvek.

Celokovová herní loď XXL bude jistou dominantou celého hřiště ať jako samostatný herní prvek ale i v kombinaci dalších prvků.

Podrobnější popis a více fotografií a vizualizací.

Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o další informace.

Web: detske-hriste-alestra.cz
Email: info@alestra.eu

Radomír Dočekal - ALESTRA

Objednávka - Nový prvek v naší stále se rozšiřující nabídce herních prvků pro vaše dětské hřiště - Alestra s.r.o.

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.www.dina.skREX, s.r.o.Radarové měřiče rychlostiVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceELKOPLAST CZ, s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Berger-Huck s.r.o.ELSVO - MOST s.r.o.PRECOL s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.Interiérová dětská hřiště pro městaPřední výrobce městského mobiliářeStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníElephant smile CZ, s.r.oVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČPovrchy EPDM včetně herních prvkůDětská hřiště, fitness & workoutZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONNÁBYTEK HONZA s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuROYAL TECH s.r.o.Pavlacký s.r.o.Komplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školSpecialisté na světelné dekoraceKASFORM s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posyp3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyPodlahy a sportovní podlahy MANBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.XAN 89 s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyKompletní vybavení školLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutky