Dotační programy pro rok 2018 na dětská hřiště, workutová a fitness hřiště jsou vyhlášena a v plném běhu.

Radomír Dočekal - ALESTRA

Dotační programy pro rok 2018 na dětská hřiště, workutová a fitness hřiště jsou vyhlášena a v plném běhu.

Pokud chcete získat podporu Ministerstva pro místní rozvoj ČR formou dotace až do výše 70% skutečně uznatelných nákladů, nejvýše pak 400 000 Kč je nejvyšší čas pro zpracování podkladů.

Dětské hřiště, workoutová hřiště, hřiště s fitness prvky ale také např. technické zázemí sportovišť formou obytných a skladových kontejnerů, to vše můžete řešit využitím dotačních programů.

Více informací, doporučení postupu, odborné konzultace nebo výběr vhodných certifikovaných prvků prvků na našich kontaktech nebo našem webu.

Telefon:

+420 774 130 014

Email:

info@alestra.eu

Volejte či pište ještě dnes, ať nepromeškáte vhodný čas pro efektivní využití vašich volných finančních prostředků.

 

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.PRECOL s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONNÁBYTEK HONZA s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeElephant smile CZ, s.r.oVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Kompletní vybavení školPodlahy a sportovní podlahy MANSpecialisté na světelné dekoraceVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školIMPULS - B, s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Radarové měřiče rychlostiZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyROYAL TECH s.r.o.REX, s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyELSVO - MOST s.r.o.Pavlacký s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyELKOPLAST CZ, s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutNástroj pro snadný výběr židlíČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníPřední výrobce městského mobiliářeInteriérová dětská hřiště pro městaPovrchy EPDM včetně herních prvkůVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůNejlevnější nádoby na zimní posypRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKXAN 89 s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.KASFORM s.r.o.Berger-Huck s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcí3D PROGRAM – dopřejme dětem nové herní zážitkywww.dina.sk