Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám novinku na českém trhu a to šatní skříňky s grafickým motivem. Na dvířkách skříněk realizujeme grafické motivy technikou velkoplošného solventního tisku. Můžete si vybrat vlastní motiv nebo motiv z naší nabídky.

Naše motivy najdete na  www.metaltrend.cz

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Každá skříňka větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu. Uzamykání je kódovacím zámkem. Každý žák kód, který si navolí. K skříňkám dodáváme generální klíč, kterým se skříňka otevřít a už nastavený kód změnit.

V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. V různých výškách, vhodné i pro mladší žáky.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Objednávka - Šatní skříňky s grafickým motivem od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeRadarové měřiče rychlostiKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěPovrchy EPDM včetně herních prvkůPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Nejlevnější nádoby na zimní posypStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeXAN 89 s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůElephant smile CZ, s.r.oL - DEN Slovakia, spol. s r.o.PRECOL s.r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyNÁBYTEK HONZA s.r.o.Interiérová dětská hřiště pro městaZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyROYAL TECH s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceKompletní vybavení školBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.ELSVO - MOST s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníPřední výrobce městského mobiliářeELKOPLAST CZ, s.r.o.www.dina.skPavlacký s.r.o.REX, s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíBerger-Huck s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyBezpečnosť cestnej premávkyKASFORM s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Podlahy a sportovní podlahy MAN