Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyČeský výrobce vánočních a světelných dekoracíVánoční výzdoba s 40 letou tradicíLinea SK, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaDesignový městský mobiliářProdej a pronájem dopravního značeníHřiště pod květinou, s.r.o.Městské informačně orientační systémyInteriérové sportovní povrchyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.TERAsport-Müller, s.r.o.Šatní skříňky s grafickým motívemMK hlas, s.r.o.Dopravní značení K.H. s.r.o.Nábytek a vybavení do MŠwww.tabule-nabytek.czInformativní radarové měřičeREVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Colmex - posilovny, fitparky, workoutŠkolex s.r.o.Popelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaMěstský mobiliář, prvky pro panelové domyOdborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992A Sport Produkt s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.Váš specialista na kovový nábytekDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuProfesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halFrantišek Křivák - TEROSATČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekRVL13A J Produkty s.r.o.Vybavení pro obce, školy a firmyKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školySpolehlivý partner pro města a obceIng. Jiří Huptych – J.I.H.Funny sport s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyProdukty a služby pro bezpečnost silničního provozuPara Invest s.r.o.WORKOUT SPIRITHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobce

Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám šatní skříňky, jejichž cena Vás jistě osloví. Uvažujete nad změnou šatny ve Vaší škole? Máte obavy, že si je z Vašeho rozpočtu nemůžete dovolit? Tyto skříňky si dovolit můžete.

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Paleta barev je široká, až 16 barev bez příplatku. Barvy můžete na dvířkách libovolně kombinovat bez příplatku. Každá skříňka má větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu (v případě zájmu Vám umíme podle představ dodat skříňky s poličkou navíc).

Dvířka skříňky jsou speciálně upravené, což zvyšuje jejich pevnost. Uzamykání je cylindrickým zámkem, ke kterému dodáváme dva klíče a generální klíč k celé dodávce nebo úchytem na visací zámek. V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. Výška skříněk je 1800 mm a hloubka 500 mm.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceSpecialisté na světelné dekoraceVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíRadarové měřiče rychlostiPRECOL s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitríny3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyXAN 89 s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Stavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONNejlevnější nádoby na zimní posypL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Výrobce venkovních vitrín a mobiliářeManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.Pavlacký s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěDětská hřiště, fitness & workoutBerger-Huck s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školElephant smile CZ, s.r.oRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnKompletní vybavení školwww.dina.skPřední výrobce městského mobiliářePovrchy EPDM včetně herních prvkůREX, s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyKASFORM s.r.o.Bezpečnosť cestnej premávkyPodlahy a sportovní podlahy MANNÁBYTEK HONZA s.r.o.