Kategorie

FRANTIŠEK SMITKA - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, WORKOUT, FITNESSInteligentní systémy monitorování a řízení dopravyLinea SK, s.r.o.MK hlas, s.r.o.Urbania, s.r.o.Komunální, zahradní, silniční a zemědělská technikaHřiště pod květinou, s.r.o.REVOLUČNÍ VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVIŠTĚ - INTERTECH plus s.r.o.Mobiliář, tabule, vitrínyŠkolní nábytek - Daffer s.r.o.Ing. Jiří Huptych – J.I.H.Profesionální komunální technika pro údržbu měst a obcíŠkolex s.r.o.TEWIKO systems s.r.o.Šatní skříňky s grafickým motívemDopravní značení K.H. s.r.o.RVL13TERAsport-Müller, s.r.o.Produkty a služby pro bezpečnost silničního provozuA Sport Produkt s.r.o.Prodej a pronájem dopravního značeníHerní prvky nejvyšší kvality od českého výrobcePara Invest s.r.o.Český výrobce vánočních a světelných dekoracíColmex - posilovny, fitparky, workoutwww.tabule-nabytek.czNábytek a vybavení do MŠVybavení pro obce, školy a firmyFunny sport s.r.o.Odborníci na bezdrátové technologie již od roku 1992Městské informačně orientační systémyFrantišek Křivák - TEROSATInteriérové sportovní povrchyČeský výrobce kontejnerů a vodních skluzavekVánoční výzdoba s 40 letou tradicíKomplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školyMěstský mobiliář, prvky pro panelové domySpolehlivý partner pro města a obcePopelnice, kontejnery, odpadkové koše, podzemní kontejnery a svozová technikaDětská hřiště a nerezové herní prvky pro bezpečnou zábavuVáš specialista na kovový nábytekVýstavba sportovních areálů včetně realizace sportovních hal, tělocvičen, realizace přetlakových halDesignový městský mobiliářInformativní radarové měřičeWORKOUT SPIRIT

Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vážený zákazníku,

představujeme Vám šatní skříňky, jejichž cena Vás jistě osloví. Uvažujete nad změnou šatny ve Vaší škole? Máte obavy, že si je z Vašeho rozpočtu nemůžete dovolit? Tyto skříňky si dovolit můžete.

Skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu ošetřeného práškovou vypalovací barvou. Paleta barev je široká, až 16 barev bez příplatku. Barvy můžete na dvířkách libovolně kombinovat bez příplatku. Každá skříňka má větrací otvory, poličku, věšák nebo věšákovou tyč - v závislosti na modelu (v případě zájmu Vám umíme podle představ dodat skříňky s poličkou navíc).

Dvířka skříňky jsou speciálně upravené, což zvyšuje jejich pevnost. Uzamykání je cylindrickým zámkem, ke kterému dodáváme dva klíče a generální klíč k celé dodávce nebo úchytem na visací zámek. V nabídce máme množství modelů v různých rozměrech. Výška skříněk je 1800 mm a hloubka 500 mm.

Určitě Vás osloví vysoká kvalita výrobků. Naším cílem je především Vaše a spokojenost Vašich žáků a pedagogů.

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout na stránce www.metaltrend.cz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme na Vaše dotazy a vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Metaltrend Slovakia s.r.o.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo nám zadejte poptávku,klikněte zde

Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním a podmínkami ochrany osobních údajů.

Objednávka - Šatní skříňky od firmy Metaltrend

Vaše objednávka:
*
*
*
*
*
*
*
*
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinné.
Kopie Vaší objednávky bude zaslána na Váš e-mail.
ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYOsvětlení - ozvučení měst a obcíManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémů3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyREX, s.r.o.Český výrobce profesionálního vánočního osvětleníXAN 89 s.r.o.L - DEN Slovakia, spol. s r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyVerejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Povrchy EPDM včetně herních prvkůElephant smile CZ, s.r.oRevize dětských a sportovních hřišť, tělocvičen, posiloven a lezeckých stěnVánoční osvětlení, světelné a vánoční dekorace, pronájem vánoční výzdoby,3D světelné dekoraceRadarové měřiče rychlostiELKOPLAST CZ, s.r.o.Kompletní vybavení školSpecialisté na světelné dekoraceBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.PRECOL s.r.o.Výrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěPavlacký s.r.o.Podlahy a sportovní podlahy MANKASFORM s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyBerger-Huck s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!www.dina.skNÁBYTEK HONZA s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONBezpečnosť cestnej premávkyPřední výrobce městského mobiliářeStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Vybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIK