Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55% - COLMEX

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.

Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55%

Využijte nejvýhodnejší dotační slevovou akci. Vybudujte místo radosti pro své občany, zaměstnance, klienty i pacienty.

PROČ PRÁVE COLMEX?

  • Jsme 10 let na trhu.
  • Máme za sebou 1870 realizací. Nejvíc ze všech.
  • Cvičí s námi lidé ve 23 zemích.
  • Testujeme, zkoušíme a splňujeme předepsané normy.
  • Vyslechneme si vás a dobře poradíme.
FITPARK UDĚLÁ LIDEM RADOST

Chceme i nadále podporovat zdraví občanu a sociálně ohrožených skupin obyvatel, a proto vám pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit venkovní hřiště, které bude sloužit opravdu každému, bez rozdílu veku, pohlaví či zájmu. Každý přece ví, že pohyb je pro zdraví potřeba.

COLMEX s.r.o.

STAROSTI NECHTE NA NÁS

Poradíme vám s výběrem, navrhneme, a nakonec i postavíme to správné hřiště včetně dopadové plochy.

COLMEX s.r.o.

ZVÝHODNENÁ NABÍDKA SESTAV CX

COLMEX s.r.o.

COLMEX s.r.o.Vyplňte žádost o dotovanou podporu vašeho záměru, ať už jste starosta nebo ředitel dětské léčebny. Nové hřiště můžete mít třeba do týdne. Jak řeknete.

POSKYTOVANÁ DOTAČNÍ AKCE JE OMEZENÁ POUZE DO PODPORY 100 PROJEKTU. NEVÁHEJTE!

Žádost online www.colmex.cz/zadost    Nebo volejte 773 666 066

COLMEX s.r.o.

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYElephant smile CZ, s.r.oPodlahy a sportovní podlahy MANSpecialisté na světelné dekoraceVÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČKASFORM s.r.o.Značka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školDětská hřiště, fitness & workoutVýrobce venkovních vitrín a mobiliářePRECOL s.r.o.Vítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONPavlacký s.r.o.ELSVO - MOST s.r.o.Vánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.ELKOPLAST CZ, s.r.o.Nejlevnější nádoby na zimní posypVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceL - DEN Slovakia, spol. s r.o.Radarové měřiče rychlostiBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.ROYAL TECH s.r.o.Posilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Interiérová dětská hřiště pro městaČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníKompletní vybavení školStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťePřední výrobce městského mobiliářeNÁBYTEK HONZA s.r.o.REX, s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyBerger-Huck s.r.o.Povrchy EPDM včetně herních prvkůManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůLacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyOsvětlení - ozvučení měst a obcíVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěXAN 89 s.r.o.Rozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKBezpečnosť cestnej premávkywww.dina.skMěstský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitríny