DOTACE na dětská hřiště a sportoviště 2019 - ALESTRA s.r.o.

DOTACE na dětská hřiště a sportoviště 2019

Vzhledem k blížícímu se termínu předkládání žádostí o Dotace na rok 2019 v dotačních titulech Podpora obnovy a rozvoje venkova, máte poslední šanci včas zareagovat a získat až 70% z celkových uznatelných nákladů.

Pokud jste se rozhodli využít našich služeb, kontaktujte nás, vše zařídíme.

 ALESTRA s.r.o.

Doporučíme Vám vhodný titul, schopného projektového manažera a samozřejmě nabídneme odpornou součinnost při návrhu dětského hřiště. Možnost mají obce ze všech krajů ČR s podmínkou počtu obyvatel do 3000 obyvatel.

Více informací na  www.alestra.cz

 

 

 

 

 

 

ZDARMA ZADAT POPTÁVKULEDEOS - specialista na vývoj a výrobu LED osvětlení
Dětská a víceúčelová hřiště, sportoviště, zahradní architekturaDětská hřiště na klíč přímo od výrobceŠPORTOVÉ PROJEKTYVýrobce venkovních vitrín a mobiliářeRadarové měřiče rychlostiKomplexní vybavení mateřských, základních, středních a vysokých školVýrobce a distributor zařízení pro dětská hřištěPovrchy EPDM včetně herních prvkůPosilování bez velké námahy a pod širým nebem? To jsou fit-parky od naší společnosti!Nejlevnější nádoby na zimní posypStavby Krajča s.r.o. - dětská hřiště, sportoviště, víceúčelová hřišťeXAN 89 s.r.o.Specialisté na světelné dekoraceVítězslav Smitka - Dřevovýroba BALKONRozhlasová a ozvučovací technika EL-MIKManutan, největší obchod s vybavením pro vaši firmu, sklady a dílnuVývoj – výroba – montáž a servis bezdrátových rozhlasů – varovných systémůElephant smile CZ, s.r.oL - DEN Slovakia, spol. s r.o.PRECOL s.r.o.3D PROGRAM – unikátní 3D herní prvkyNÁBYTEK HONZA s.r.o.Interiérová dětská hřiště pro městaZnačka prémiových workoutových a parkour hřišť VARIOVánoční osvětlení - ATELIÉR MAUR s.r.o.Lacitta s.r.o. - Mobiliář, dětské koutkyROYAL TECH s.r.o.VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČVybavení pro školy, kanceláře, obchody a restauraceKompletní vybavení školBezpečná a certifikovaná dětská hřiště a sportoviště – hřiště.cz, s.r.o.ELSVO - MOST s.r.o.Dětská hřiště, fitness & workoutČeský výrobce profesionálního vánočního osvětleníPřední výrobce městského mobiliářeELKOPLAST CZ, s.r.o.www.dina.skPavlacký s.r.o.REX, s.r.o.Osvětlení - ozvučení měst a obcíBerger-Huck s.r.o.Městský mobiliář, vitríny a dopravní zrcadla, špičkové vitrínyBezpečnosť cestnej premávkyKASFORM s.r.o.Verejné a súkromné detské ihriská, fitness parky, mestský mobiliár.Podlahy a sportovní podlahy MAN